Basia Kurdej-Szatan podsumowała aferę z Janem Klimentem: „zabrakło wyczucia”

14 maja 2022
Przez: : W.M.

Niedawno Sylwia Lipka, która wzięła udział w 11. edycji Tańca z gwiazdami, podzieliła się z fanami traumatyczną sytuacją, której doświadczyła w programie. Wokalistka zdradziła, że Janek Kliment dopuścił się nietaktownego zachowania i nazwał ją „grubą”. Basia Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie afery z tancerzem. Co sądzi o zachowaniu Klimenta?

Jan Kliment obraził Sylwię Lipkę

Sylwia Lipka była uczestniczką 11. edycji programu Taniec z gwiazdami. Piosenkarka występowała w parze z Rafałem Maserakiem i mimo iż przez wiele osób typowana była na jedną z największych faworytek edycji, niespodziewanie musiała pożegnać się z programem na krótko przed finałem.

Chociaż od udziału Lipki w TzG minęło już sporo czasu, niedawno Sylwia podzieliła się ze swoimi fanami zaskakującym wyznaniem. Wokalistka opowiedziała na swoim Tiku Toku, że nie wspomina dobrze swojej przygody z programem, głównie ze względu na pewną sytuację. Lipka opowiedziała, że jedna z osób związanych z produkcją Tańca z gwiazdami nazwała ją “grubą”.

Zobacz także: Sylwia Lipka opowiedziała o szokującym zachowaniu Klimenta w TzG.

Sprawa była o tyle oburzająca, że właśnie w tym okresie Sylwia powoli pokonywała zaburzenia odżywiania, z którymi zmagała się przez pewien czas. Jak się później okazało, osobą, która pozwoliła sobie na mało elegancki komentarz w kierunku Sylwii, był Jan Kliment.

Janek Kliment
Jan Kliment, fot. AKPA

Kurdej-Szatan o zachowaniu Klimenta

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd, która także miał okazję wystąpić w Tańcu z gwiazdami. Aktorka wystąpiła w 12. edycji tanecznego show, zajmując w parze z Jackiem Jeschke wysokie 2. miejsce.

Niedawno Basia w rozmowie z Party.pl zapytana została o sytuację, którą na światło dziennie wyciągnęła Sylwia Lipka. Kurdej-Szatan miała okazję poznać Jana Klimenta. Jak odniosła się do całej sprawy?

Chociaż aktorka wyraźnie podkreśliła, że prywatnie lubi Janka, uważa, że tancerz jest czasem zbyt bezpośredni. Jak dodała, w tym wypadku „zabrakło wyczucia”.

„Ja nie chce się w to mieszać. Ja bardzo Janka lubię, Janek jest wesoły i bezpośredni, ale może czasem jest za bezpośredni, jeśli chodzi o funkcjonowanie w tym świecie.(..) Ważne jest, aby mieć wyczucie zawsze we wszystkim. Może zabrakło wyczucia” – powiedziała w rozmowie z Party.pl Basia

źródło: Party.pl/Akpa/Instagram Kurdej-Szatan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz