Basia Kurdej-Szatan nie straciła kontraktu z siecią Play? Kolejne szokujące doniesienie

24 listopada 2021
Przez: : W.M.

Niedawno Basia Kurdej-Szatan opublikowała w sieci krótki filmik, na którym krytycznie wypowiedziała się o straży granicznej. Konsekwencje obrazy służb mundurowych były dla aktorki opłakane. Pojawiły się kolejne doniesienia w sprawie!

Konsekwencje wpisu Kurdej-Szatan

Na początku listopada Basia Kurdej-Szatan postanowiła publicznie wypowiedzieć się na temat sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Rozemocjonowana aktorka popełniła post, w którym nie szczędziła wulgaryzmów, a samych funkcjonariuszy Straży Granicznej porównała do morderców. Chociaż wpis Barbary został przez nią szybko usunięty, wieść o jej słowa szybko rozniosła się w mediach.

Bolesną konsekwencją gorzkich słów o funkcjonariuszach Straży Granicznej dla Basi było m.in. zwolnienie z serialu M jak Miłość, w którym aktorka od lat wcielała się w postać Asi Chodakowskiej. O fakcie tym poinformował sam Jacek Kurski, który krótko po niechlubnym wpisie aktorki poinformował o jej zwolnieniu za pośrednictwem swojego Twittera.

Sieć Play nie przedłuży kontraktu z Kurdej-Szatan?

Poza wszczęciem śledztwa przez Prokuraturę w sprawie obrazy Straży Granicznej przez Kurdej-Szatan i stratą posady w M jak miłość, pod ogromnym znakiem zapytania stanęła także współpraca aktorki z siecią Play, z którą Basia związana jest wielu lat. Wkrótce po wpisie aktorki sieć telefonii komórkowej wystosowała oświadczenie, w którym odcięła się od słów gwiazdy.

„Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play” – brzmiała treść oświadczenia

Zobacz także: Kurdej-Szatan w nowym wywiedzie. Żałuje, że opublikowała burzliwy wpis?

Chociaż wydawać się mogło, że posada Kurdej-Szatan w sieci Play jest stabilna, ostatnie doniesienia mogą temu przecczyć. Według portalu Pudelek.pl Play ma nie przedłużyć kontraktu z Basią Kurdej-Szatan.

Play nie przedłuży kontraktu z Kurdej-Szatan. Czekają po prostu, aż skończy się ten, który teraz obowiązuje. W branży mówi się też, że w przyszłym roku nową kampanię będzie realizowała inna agencja reklamowa niż do tej pory. Agencje już składają Playowi oferty i propozycje jej odświeżenia. W nowej kampanii nie będzie już celebrytów typu Kurdej-Szatan czy Wojewódzki, postawią bardziej na prestiż, aktorów w stylu Gajosa i Fronczewskiego. Mają dosyć tego zamieszania i awantur, listów protestacyjnych od klientów, które otrzymują i które blokują im skrzynki”. – twierdzi informator Pudelka

Podobno zmiany związane z wycofaniem materiałów z wizerunkiem Basi Kurdej-Szatan nastąpić mają z rozpoczęciem grudnia.

„W dniu dzisiejszym wszyscy handlowcy sieci Play otrzymali informację o wycofaniu materiałów reklamowych i marketingowych z Panią Kurdej-Szatan. Zmiana ta następuje od grudnia bieżącego roku”.

Informacje te okazały się jednak nieprawdą, a wszystko zdementował przedstawiciel agencji reprezentującej gwiazdę, mówiąc:

“Kontrakt pani Kurdej-Szatan z siecią Play trwa. Spoty w ramach kampanii “Gwiazdy przeszły do Play” są nadal nagrywane zgodnie z harmonogramem i będą nagrywane przynajmniej do końca roku. Współpraca nie została zerwana” – poinformował Jakub Szwedowski z agencji DB4

źródło: Instagram Play/Instagram Kurdej-Szatan/pudelek.pl, plotek.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz