Połącz się z nami

Basia z „HP3” w makijażu Kornelii! WOW – w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!

Basia w makijażu od swojej koleżanki z programu Kornelii!

Moda i uroda

Basia z „HP3” w makijażu Kornelii! WOW – w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!

Każdy widz trzeciej edycji programu „Hotel Paradise” doskonale wie, że Kornelia – jedna z uczestniczek jest makijażystką. Zobaczcie makijaż, który wykonała swojej koleżance z reality-show Basi! Basia z „HP3” w makijażu Kornelii!

Uczestniczki programu „Hotel Paradise 3”.

Reality-show

„Hotel Paradise” to program typu reality-show, który szybko zyskał popularność w naszym kraju. Produkcję pokochały tysiące widzów, którzy chętnie zasiadają przed telewizorami śledząc miłosne perypetie uczestników. To jednak nie wszystko, jak wiadomo z charakterystyki programu opiera się on również na sojuszach i chęci wygrania pokaźnej sumy pieniędzy. Wszystko to, sprawia, że w reality-show nie brakuje pełnych napięcia i emocji sytuacji.

Zobacz także: Szokujące zdjęcie Bogusi i Marcina! Tego byście się po nich nie spodziewali!

Trzecia edycja „Hotelu Paradise”

Program umożliwia uczestnikom nie tylko przeżycia przygody życia, ale i zdobycia sporej sumy pieniędzy. Otwiera również możliwość wejścia do świata show-biznesu, co potwierdziło wielu uczestników poprzednich edycji. W trzecim sezonie poznaliśmy nowe grono uczestników, którzy z każdym kolejnym odcinkiem dają się lepiej poznać.

Basia w makijażu Kornelii

Uczestnicy, przebywając w programie bardziej lub mniej chętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Każdy widz, doskonale wie, że Kornelia na co dzień jest makijażystką, a w programie niejednokrotnie prezentowała swój dryg do makijażu.

Teraz postanowiła udowodnić swoje umiejętności, wykonując makijaż swojej koleżance z programu – Basi. Warto zaznaczyć, że Basia uważana jest za jedną z najbardziej naturalnych kobiet w programie i zazwyczaj nie decyduje się na mocny make-up.

Na Instagramie Kornelii zostały udostępnione zdjęcia koleżanki – jedno w wersji naturalnej, dwa kolejne w pełnym, profesjonalnym makijażu. Musicie to zobaczyć, bo zmiana jest ogromna!

Basia przed wykonaniem makijażu.
Efekt pracy Kornelii.
Wielka metamorfoza Basi.

Jak podoba się Wam metamorfoza Basi Pędlowskiej? W jakim wydaniu wolicie ją bardziej?

Zobacz także: Co łączy uczestników „Hotelu Paradise” Krystiana Ferretti i Magdę Jankowską? Byli parą?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry