Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3” Krystian to ex-chłopak Magdy z drugiej edycji? Jego reakcja nie pozostawia złudzeń…

Magda i Krystian to uczestnicy reality-show "Hotel Paradise"

Rozrywka

„Hotel Paradise 3” Krystian to ex-chłopak Magdy z drugiej edycji? Jego reakcja nie pozostawia złudzeń…

Krystian odpowiadając na jedno z pytań zadane przez internautów zdradził, czy w przeszłości był związany z Magdą, którą poznaliśmy w drugiej edycji reality-show. Zobaczcie, co przyznał. „Hotel Paradise 3” Krystian to ex-chłopak Magdy z drugiej edycji?

Reality-show „Hotel Paradise”

„Hotel Paradise” to program typu reality-show, do którego zgłaszają się single z nadzieją na przeżycie przygody życia. Mieszkańcy mają kilka dni, by stworzyć związek i zdobyć zaufanie swojej drugiej połówki, która wykaże się lojalnością i potwierdzi wybór na rajskim rozstaniu. To jedyna możliwość, by przetrwać w programie i dojść do finału.

Podczas wielkiego finału ostatnia z par przechodzi Rajską Ścieżką, a wybór jest bardzo prosty – uczucia kontra strategia. W zależności od tego, co nimi kieruje zależy nagroda główna i stawka, którą się wygra.

Krystian i Basia

W trzeciej edycji w pierwszych odcinkach wielkie zamieszanie wywołuje między innymi związek Basi i Krystiana, którym plany pokrzyżowała Patrycja. Niedawno informowaliśmy Was o Puszcze Pandory, na której uczestnicy postawili ją w ogniu krytyki.

Zobacz także: Patrycja skomentowała zachowanie pozostałych uczestników podczas „Puszki Pandory”.

„Hotel Paradise 3” Krystian to ex-chłopak Magdy z drugiej edycji?

Jak wiadomo, wiele widzów interesuje się również życiem prywatnym uczestników, które toczyło się przed wyjazdem na rajki Zanzibar. W jednej z najnowszych relacji Krystian postanowił utworzyć możliwość zadawania pytań przez swoich fanów. Jeden z nich zapytał o domniemany związek, który tworzył z Magdą Jankowską, którą poznaliśmy w drugiej edycji.

Plotki na temat związku Krystiana z Magdą Jankowską

Choć nie da się ukryć, że uczestnicy różnych edycji znają się i utrzymują ze sobą kontakt, pytanie to mogło zaskoczyć wielu z Was. Krystian postanowił odnieść się do tego pytania i odpowiedział na nie salwą gromkiego śmiechu, tym samym zaprzeczając wszelkim plotkom na ten temat.

„Hotel Paradise 3” Krystian to ex-chłopak Magdy z drugiej edycji?

Jak myślicie, skąd takie doniesienia?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry