Połącz się z nami

Beata Chmielowska-Olech: [wiek, kariera, mąż, Star Voice]

Opisy gwiazd

Beata Chmielowska-Olech: [wiek, kariera, mąż, Star Voice]

Beata Chmielowska-Olech to dziennikarka, która już od wielu lat jest związana z telewizją TVP. Niedługo, telewidzowie będą mieli okazję zobaczyć ją w nowej roli. Mianowicie, wystąpi w programie Star Voice. Gwiazdy mają głos. Sprawdźmy, co o niej wiadomo!

Beata Chmielowska-Olech: wiek

Dziennikarka ma 44 lata, ponieważ urodziła się 14 lipca 1975 roku. Jest absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Niewątpliwie, jest bardzo lubiana przez telewidzów, co potwierdziła nominacja do Nagrody Telekamery.

Beata Chmielowska-Olech: kariera

Swoją przygodę z telewizją zaczęła od programu Teleexpress Junior. Następnie przez rok byłą prowadzącą Popołudnie z Jedynką. Kobieta sprawdziła się również w roli gospodyni Kawa czy herbata?. Jednakże, największą popularność przyniósł jej program informacyjny Teleexpress, który możemy oglądać na TVP 1, TVP Info oraz TVP Polonia. Co ciekawe, na swoim koncie ma również epizodyczne role aktorskie.

Beata Chmielowska-Olech: mąż

Prowadząca Teleexpress, mimo dużej popularności, bardzo ceni sobie prywatność. Wiadomo jednak, że jest w szczęśliwym związku z Damianem Olechem. Para wychowuje razem dwójkę ich dzieci. Córkę Liwię, urodzoną w 2008 roku oraz synka Brunona, który na świat przyszedł dwa lata wcześniej, niż jego siostra. Sporadycznie można zobaczyć ich razem na imprezach show biznesowych, zwłaszcza przeznaczonych dla dzieci.

Beata Chmielowska-Olech: Star Voice. Gwiazdy mają głos

Co ciekawe, kobieta zdecydowała się na udział w nowym programie TVP 2 Star Voice. Gwiazdy mają głos. Oprócz niej, w muzycznym show, między innymi udział wezmą Aleksandra Szwed, Przemysław Babiarz i Monika Pyrek. Od 28 lutego, w każdy piątek będziemy mogli śledzić ich zmagania i decydować, kto zostanie zwycięzcą odcinka.

Beata Chmielowska-Olech: Instagram

Dziennikarka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @beata_chmielowska_olech. Na chwilę obecną, może pochwalić się niespełna 10 tysiącami obserwatorów. Wśród zdjęć, które dodaje, znajdziemy zarówno pochodzące z oficjalnych imprez, jak i bardziej prywatne, gdzie pokazuje, jak spędza swój wolny czas.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry