Beata Chmielowska-Olech: [wiek, kariera, mąż, Star Voice]

26 lutego 2020
Przez: : KS

Beata Chmielowska-Olech to dziennikarka, która już od wielu lat jest związana z telewizją TVP. Widzowie poznać ją mogli z innej strony w programie Star Voice. Gwiazdy mają głos. Co o niej wiadomo?

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Beata Chmielowska-Olech (@beata_chmielowska_olech)

Beata Chmielowska-Olech: wiek

Dziennikarka ma 46 lat, urodziła się 14 lipca 1975 roku. Jest absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Niewątpliwie, jest bardzo lubiana przez telewidzów, co potwierdziła nominacja do Nagrody Telekamery.

Beata Chmielowska-Olech: kariera

Swoją przygodę z telewizją zaczęła od programu Teleexpress Junior. Następnie przez rok byłą prowadzącą Popołudnie z Jedynką. Kobieta sprawdziła się również w roli gospodyni Kawa czy herbata?. Jednakże, największą popularność przyniósł jej program informacyjny Teleexpress, który możemy oglądać na TVP 1, TVP Info oraz TVP Polonia. Co ciekawe, na swoim koncie ma również epizodyczne role aktorskie.

Co ciekawe, kobieta zdecydowała się na udział w nowym programie TVP 2 Star Voice. Gwiazdy mają głos. Oprócz niej, w muzycznym show, zobaczyć mogliśmy m.in. Aleksandrę Szwed, Przemysława Babiarz i Monikę Pyrek.

Zobacz także: Wszystko o Przemysławie Babiarzu.

Beata Chmielowska-Olech: mąż

Prowadząca Teleexpress, mimo dużej popularności, bardzo ceni sobie prywatność. Wiadomo jednak, że jest w szczęśliwym związku z Damianem Olechem. Para wychowuje razem dwójkę ich dzieci. Córkę Liwię, urodzoną w 2008 roku oraz synka Brunona, który na świat przyszedł dwa lata wcześniej, niż jego siostra. Sporadycznie można zobaczyć ich razem na imprezach show biznesowych, zwłaszcza przeznaczonych dla dzieci.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Beata Chmielowska-Olech (@beata_chmielowska_olech)

Beata Chmielowska-Olech: Instagram

Dziennikarka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @beata_chmielowska_olech. Na chwilę obecną, może pochwalić się niespełna 20 tysiącami obserwatorów. Wśród zdjęć, które dodaje, znajdziemy zarówno pochodzące z oficjalnych imprez, jak i bardziej prywatne, gdzie pokazuje, jak spędza swój wolny czas.

źródło: Instagram Beaty Chmielowskiej-Olech

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej