Połącz się z nami

Przemysław Babiarz: [wiek, żona, Star Voice, Instagram]

Opisy gwiazd

Przemysław Babiarz: [wiek, żona, Star Voice, Instagram]

Przemysław Babiarz to bezsprzecznie jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych komentatorów sportowych w Polsce. W telewizji pracuje od wielu lat i nie boi się podejmować nowych wyzwań, o czym, przekonamy się już niebawem w programie Voice Star. Gwiazdy mają głos! Zobaczmy, co o nim wiadomo!

Przemysław Babiarz: wiek

Mężczyzna pochodzi z Przemyśla, urodził się 4 listopada 1963 roku, a więc ma 56 lat. Jest nie tylko dziennikarzem, ale również komentatorem sportowym oraz konferansjerem. Oprócz tego, prowadzi własne wykłady na temat mowy motywacyjnej. Studiował teatrologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, a następnie uczył się w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie.

Przemysław Babiarz: kariera

W zawodzie dziennikarza zadebiutował przy okazji trwania Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie. Najlepiej odnajduje się w dyscyplinach: biegi i skoki narciarskie, łyżwiarstwo figurowe, lekkoatletyka i pływanie. Oprócz tego prowadził programy Stawka większa niż życie, Pytanie na śniadanie oraz Sport telegram. Od stycznia 2020 roku, możemy oglądać go w roli gospodarza Va banque na antenie TVP 2. Ponadto, przez kilka lat był związany z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.

Przemysław Babiarz: żona

Okazuje się, że dziennikarz przed rozpoczęciem kariery przeżył bolesne rozstanie z pierwszą żoną. Kiedy przeprowadził się do Warszawy i zaczął pracę w telewizji, poznał swoją drugą partnerkę, z którą jest już związany od wielu lat. Z obecną żoną Marzeną wychował syna z pierwszego małżeństwa oraz ich córkę Luisę.

Przemysław Babiarz: Star Voice. Gwiazdy mają głos

Pierwszym show telewizyjnym, w którym zdecydował się wystąpić, był program Gwiazdy tańczą na lodzie. Po kilkunastu latach ponownie został uczestnikiem nowego formatu. Tym razem z innymi osobami znanymi z show biznesu zmierzy się w Star Voice. Gwiazdy mają głos w walce o Diamentowy Mikrofon. Między innymi, będzie rywalizował z Moniką Pyrek, Aleksandrą Szwed i Marcelem Sabatem.

Przemysław Babiarz: Instagram

Co ciekawe, komentator sportowy nie prowadzi własnego profilu na popularnym Instagramie. Być może dlatego, że dba o swoją prywatność. Pomimo to i tak może pochwalić się licznym gronem fanów.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry