Połącz się z nami

Beata Kozidrak: [wiek, kariera, Bajm, mąż, Instagram]

Opisy gwiazd

Beata Kozidrak: [wiek, kariera, Bajm, mąż, Instagram]

Beata Kozidrak to bez wątpienia jedna z największych gwiazd muzycznych w Polsce. Jej kariera trwa już od wielu lat, a artystka nadal zaskakuje swoich fanów nowymi piosenkami, które cieszą się równie pozytywnym odbiorem. Sprawdźmy zatem, co wiadomo życiu zawodowym, ale także prywatnym. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Beata Kozidrak: wiek

W sieci wszyscy zainteresowani mogą dotrzeć do informacji, że artystka urodziła się 4 maja 1960 roku. Co za tym idzie, łatwo obliczyć, iż na chwilę obecną ma 61 lat. Pochodzi z Lublina, a wiadomo także, że jest najmłodsza z trójki rodzeństwa. Już w najmłodszych latach czuła zamiłowanie do muzyki i w szkole podstawowej zaczęła naukę gry na skrzypcach. Trenowała także szermierkę i gimnastykę artystyczną, jednak zaniechała to dla śpiewania. Aktualnie trwają prace nad filmem biograficznym opowiadającym o jej życiu.

Zobacz także: Co wiemy o reżyserze Tomaszu Wolskim?

Beata Kozidrak: kariera

Pierwsze występy Kozidrak na scenie miały miejsce w szkole średniej. Towarzyszył jej wtedy brat, a następnie Andrzej Pietras oraz Marek Winiarski. Tak też doszło do powstania zespołu Bajm. W tym czasie, artystka występowała także solo. Wraz z zespołem wydała aż 10 płyt solowych. Należy zaznaczyć, iż stali się oni gwiazdami na skalę ogólnokrajową. Do ich największych hitów na pewno należy zaliczyć utwory takie jak: Co mi Panie dasz, Nie ma wody na pustyni, Biała armia, Dwa serca, dwa smutki oraz Ta sama chwila. W ostatnich latach pojawiają się solowe utwory artystki, które także cieszą się pozytywnym odbiorem.

Najnowszy solowy utwór Beaty Kozidrak nosi tytuł Gambit

Beata Kozidrak: mąż

Artystka przez 47 lat była w związku małżeńskim ze współzałożycielem i menadżerem zespołu Bajm – Andrzejem Pietrasem. W 2016 roku zdecydowali się na rozwód. Owocem ich miłości są dwie córki Katarzyna i Anna. Jej życie prywatne opisane zostało w autobiografii zatytułowanej Beata. Gorąca krew.

Beata Kozidrak: Instagram

Ikona polskiej muzyki prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @beatakozidrak. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 81 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry