Beata Kurpas: [wiek, Love Island 7, partner, Instagram]

8 marca 2023
Przez: : W.M.

Beata Kurpas to kolejna uczestniczka, która zamieszka na Wyspie Miłości. Kim jest, ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień Beata z Love Island?

Beata Kurpas: wiek

Beata z Love Island ma 25 lat. Od kilku lat mieszka w Londynie, gdzie aktualnie pracuje jako rekruter dla dużych platform internetowych.

Beata mówi o sobie, że jest obywatelką świata. Bardzo kocha podróże, dlatego przez pewien czas pracowała jako stewardessa.

Beata Kurpas: partner

Nowa uczestniczka Love Island od 5 lat jest singielką. Jak przyznaje, na swojej drodze nie spotkała jeszcze prawdziwej miłości. Czy zmieni się to w programie? O tym przekonają się widzowie, oglądając kolejne odcinki Love Island.

Beata z Love Island doskonale wie, jakiego faceta szuka. 25-latka lubi wysokich brunetów. To ważne, aby jej przyszły partner miał poczucie humoru, był spontaniczny oraz otwarty. Jak podkreśla, nie lubi nudy.

Uczestniczka Love Island ma silny charakter i jest wybredna, jeśli chodzi o mężczyzn. Jak twierdzi, potrzebuje silnej ręki, która poprowadzi ją przez życie.

Zobacz także: Kim jest Jagoda z Love Island?

Love Island 7

Najnowsza 7 edycja Love Island pojawiła się na antenie TV4 27 lutego. Do programu zgłosili się single i singielki, którzy liczą na to, że w hiszpańskiej willi odnajdą swoje drugie połówki. W programie poza miłością do wygrania jest także nagroda główna w wysokości 100 tys. złotych. To widzowie zdecydują, do której z finałowych par trafią pieniądze.

Odcinki 7 sezonu Love Island oglądać można od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 21:00 na antenie telewizyjnej Czwórki.

Beata Kurpas: Instagram

Beata podobnie jak pozostali uczestnicy reality-show prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram Beaty z Love Island znaleźć można pod nazwą @beatakurpas.

źródło: TV4/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej