Beata Lisowska: [kim jest?, wiek, Farma, Instagram]

14 stycznia 2022
Przez: : KS

Beata Lisowska jest jedną z uczestniczek pierwszej polskiej edycji programu Farma, który swoją premierę będzie miał już 17 stycznia 2022 roku. Produkcja zdobyła wielu fanów na całym świecie i tak samo może stać się z polską publicznością. Sprawdźmy, co wiadomo o jej bohaterce!

Beata Lisowska: wiek

Uczestniczka Farmy ma 39 lat. Do gospodarstwa wiejskiego, w którym będzie rozgrywała się cała akcja przyjechała prosto z Radlina. Jednakże, w przeszłości mieszkała także poza granicami Polski. Mianowicie, przez pewien czas osiedliła się w Norwegii oraz Hiszpanii. Podróże są jej prawdziwa pasją, której oddawała się w pełni, zanim założyła rodzinę. Teraz jej główne obowiązki to prowadzenie domu oraz wychowywanie dzieci.

Dzięki wielu podróżom miała okazję poznać wiele kultur i ciekawych ludzi. Bezcenne doświadczenia, które zdobyła niewątpliwie przydają jej się w życiu codziennym. Jest prawdziwa złotą rączką i żadne zadanie nie jest jej straszne.

W wolnych chwilach najchętniej spędza czas w swoim ogródku za domem. Kobieta hoduje w nim wiele roślin, również tych egzotycznych. Jest pozytywna i spontaniczna. Lubi kontakt z innymi ludźmi i potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji.

Beata Lisowska Farma
Beata Lisowska z programu Farma

Zobacz także: Co wiemy o Kubie Wojnowskim z programu Farma?

Beata Lisowska: Farma

Niewątpliwie, udział w programie Farma Beata potraktuje jako nowe wyzwanie i kolejną przygodę w życiu. Wraz z pozostałymi uczestnikami zamieszka w wiejskim gospodarstwie, gdzie będą musieli wykonywać różne zadania związane z życiem na tytułowej farmie.

Pierwszy odcinek polskiej pierwszej edycji Farmy widzowie będą mieli okazję oglądać już 17 stycznia 2022 roku o godzinie 20.00. Od tamtej pory ich losy możemy śledzić od poniedziałku do piątku. Jako prowadzące programu sprawdzą się Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka.

Beata Lisowska: Instagram

Uczestniczka Farmy prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @beata_lisowska_. Jesteśmy pewni, że liczba jej obserwatorów po udziale w programie szybko wzrośnie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej