Jakub Wojnowski: [kim jest?, wiek, Farma, Instagram]

11 stycznia 2022
Przez: : KS

Jakub Wojnowski jest jednym z uczestników programu Farma, którego pierwsza polska edycja swoją premierę będzie mieć już 17 stycznia 2022 roku na antenie Polsatu. Czy uda mu się zdobyć sympatię pozostałych bohaterów i telewidzów? Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Jakub Wojnowski: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci, możemy dowiedzieć się, że uczestnik pierwszej edycji Farmy ma 33 lat. Pochodzi z Pionek – miejscowości położonej niedaleko Radomia. Jednakże, na co dzień mieszka w Oslo. Co ciekawe, na przestrzeni lat przebywał na stałe także w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Francji oraz Anglii.

Na chwilę obecną, pracuje w prestiżowym norweskim hotelu. Nie ukrywa, że zaczęło przechodzić mu przez myśl, aby na stałe wrócić do Polski, ponieważ tęskni za ojczyzną. Nietrudno domyślić się, że jego pseudonim – Woja, wziął się od nazwiska. Na jego temat wiemy także, że na chwilę obecną jego serce nie jest przez nikogo zajęte. Mimo to, nie ukrywa, że jest otwarty na nowe znajomości.

Woja dużo czasu w dzieciństwie spędzał z babcią. Wszystko dlatego, że jego mama wyjechała zagranicę, by zarobić na życie. To jej zawdzięcza to, na jakiego człowieka wyrósł. Cechuje go otwartość, dobre poczucie humoru i dystans.

Kuba Wojnowski Farma
Kuba Wojnowski jest uczestnikiem Farmy

Zobacz także: Co wiemy o Karolu Kotomskim z Farmy?

Kuba Wojnowski: Farma

Wszyscy zainteresowani telewidzowie będą mieli okazję obejrzeć pierwszy odcinek programu Farma już 17 stycznia 2022 roku na antenie Polsatu. Uczestnicy, którzy zdecydowali się wziąć udział w polskiej edycji produkcji zamieszkają na tytułowej farmie. Oczywiście, ich miejsce pobyty będzie zdecydowanie inne, niż ich mieszkania w mieście.

Zwycięzca Farmy otrzyma nie tylko tytuł zwycięzcy, ale także nagrodę pieniężną. W roli prowadzących program telewizyjny zadebiutują Ilona Krawczyńska – jedna z sióstr ADiHD oraz Marcelina Zawadzka.

Wojna z Farmy: Instagram

Wojna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jakub.w.wojnowski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie tysiąc użytkowników. Jednakże, jesteśmy przekonani, że liczba ta szybko wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej