Jakub “Wojna” Wojnowski: [kim jest?, wiek, Farma, Love Island 7, Instagram]

11 stycznia 2022
Przez: : KS

Jakub Wojnowski to zwycięzca 1 edycji programu Farma. Okazuje się, że teraz swoich sił próbuje w kolejnym reality-show Love Island. Wyspa Miłości. Co o nim wiadomo?

Jakub Wojnowski: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci, możemy dowiedzieć się, że uczestnik pierwszej edycji Farmy ma 33 lat. Pochodzi z Pionek – miejscowości położonej niedaleko Radomia. Jednakże, na co dzień mieszka w Oslo. Co ciekawe, na przestrzeni lat przebywał na stałe także w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Francji oraz Anglii.

Na chwilę obecną, pracuje w prestiżowym norweskim hotelu. Nie ukrywa, że zaczęło przechodzić mu przez myśl, aby na stałe wrócić do Polski, ponieważ tęskni za ojczyzną. Nietrudno domyślić się, że jego pseudonim – “Wojna”, wziął się od nazwiska. Na jego temat wiemy także, że na chwilę obecną jego serce nie jest przez nikogo zajęte. Mimo to, nie ukrywa, że jest otwarty na nowe znajomości.

“Wojna” dużo czasu w dzieciństwie spędzał z babcią. Wszystko dlatego, że jego mama wyjechała zagranicę, by zarobić na życie. To jej zawdzięcza to, na jakiego człowieka wyrósł. Cechuje go otwartość, dobre poczucie humoru i dystans.

Kuba Wojnowski Farma
Kuba Wojnowski jest uczestnikiem Farmy

Zobacz także: Co wiemy o Karolu Kotomskim z Farmy?

Kuba Wojnowski: Farma

Wszyscy widzowie stacji Polsat oglądać mogli pierwszą edycję Farmy na początku 2022 roku. “Wojna” jako zwycięzca Farmy otrzymał nie tylko tytuł zwycięzcy, ale także nagrodę pieniężną.

Kuba Wojnowski: Love Island

Kuba zdecydował się na udział w kolejnym reality-show i został uczestnikiem 7 edycji Love Island. Wyspa miłości. Czy w hiszpańskiej willi odnajdzie swoją drugą połówkę?

Wojna z Farmy: Instagram

“Wojna” prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kuba_wojna_official

Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie już prawie 95 tys. internautów.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej