Becky Sangolo: [wiek, The Voice of Poland 14, kariera, Instagram]

3 listopada 2023
Przez: : M.J

Becky Sangolo, to uczestniczka czternastej edycji programu „The Voice of Poland”, która zdobyła serca słuchaczy swoim talentem wokalnym. Widzowie po usłyszeniu jej występu, przekonują, że z pewnością będzie miała znaczący udział w walce o ostateczne zwycięstwo. Kim jest? Poznajmy ją bliżej.

Becky Sangolo: wiek

W sieci na próżno szukać wiadomości na temat daty urodzenia Becky. Natomiast wiemy coraz więcej, jeśli chodzi o jej życie prywatne.

Becky Sangolo to artystka pochodząca z Kenii, gdzie cieszyła się i wciąż cieszy dużą popularnością i ma liczne grono fanów. Mimo sukcesów w rodzinnym kraju postanowiła porzucić wszystko dla miłości do Polaka i przenieść się do Polski.

Tym samym postanowiła zostawić swoje dotychczasowe życie i związała się z Bartkiem Łopatą, który jest górnikiem. Do Kenii przyjechał w poszukiwaniu kamieni szlachetnych i tak oto znalazł swój własny diament.

“Mieliśmy tradycyjny ślub, czyli strój tradycyjny. Było też mnóstwo afrykańskiego jedzenia – opowiadała Becky w jednym z wywiadów.

Becky Sangolo: The Voice of Poland 14

Becky postanowiła zrealizować kolejne swoje marzenia o byciu popularną gwiazdą muzyczną w Polsce i dlatego wzięła udział w czternastej edycji programu “The Voice of Poland”.

Jej decyzja była trafna, gdyż trenerzy, biorąc udział w Przesłuchaniach w ciemno, gorączkowo starali się zdobyć ją do swojej drużyny. Ostatecznie artystka wybrała ekipę Tomsona i Barona. Jej niezwykły talent rozbłysnął, gdy zaśpiewała utwór “Stone Cold” Demi Lovato, co zrobiło ogromne wrażenie na wszystkich.

ZOBACZ TAKŻE: Gigantyczny skandal z „The Voice”. Dwóch jurorów usłyszało zarzuty o molestowanie

Tym samym udało się jej dostać do odcinków na żywo i powalczyć o główną nagrodę w tym prestiżowym polskim talent-show.

Becky Sangolo: kariera

Becky Sangolo to nie tylko utalentowana wokalistka, ale także artystka z fascynującą historią życia – od kenijskiej gwiazdy po nową nadzieję polskiej sceny muzycznej.

Już od najmłodszych lat miała kontakt z muzyką, zarażona pasją przez swojego ojca. W Kenii ukończyła Akademię Muzyczną, a po przeprowadzce do Polski zdecydowała się wydać pierwszy singiel zatytułowany “Moonlight”.

W Kenii wchodziła w skład duetu Band BeCa, który ma na swoim koncie niemal 50 zagranych koncertów. Utwory bandu zajmują wysokie miejsca na playlistach radiowych i telewizyjnych w Afryce.

Becky Sangolo: Instagram

Artystkę znajdziecie na Instagramie pod nazwą #beckysangolo.

Źródło: dziendobrytvn.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej