Połącz się z nami

Bezczel: [wiek, kariera, żona, syn, Instagram]

Bezczek

Opisy gwiazd

Bezczel: [wiek, kariera, żona, syn, Instagram]

Bezczel, a właściwie Michał Banaszek to polski raper, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. W branży muzycznej działał przez wiele lat. Niedawno, media obiegła informacja o śmierci artysty. Sprawdźmy, ile miał lat, co wiadomo o jego karierze oraz życiu prywatnym.

Bezczel: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Michał Banaszek urodził się 18 stycznia 1984 roku. W związku z tym, w chwili śmierci miał 37 lat. Urodził się w Białymstoku i to z tamtym rejonem był związany przez całe życie.

O tym, że Bezczel nie żyje dowiedzieliśmy się 21 września 2021 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych związanych z nim muzyków oraz byłej wytwórni. W sieci nie brakuje wielu słów rozpaczy i niedowierzania. Śmierć artysty wstrząsnęła całą branżą muzyczną, a zwłaszcza jej raperską stroną.

Mężczyzna miał problemy ze zdrowiem. Mianowicie w 2013 roku musiał przejść operację związaną z wszczepieniem implantu słuchu. Sytuacja powtórzyła się w 2019 roku.

Na chwilę obecną, nie wiadomo jeszcze oficjalnie, co było przyczyną śmierci rapera.

Bezczel Michał Banaszek
Śmierć Bezczela poruszyła wielu fanów rapu

Zobacz także: Co wiemy o Barcie Sosnowskim?

Bezczel: kariera

Po raz pierwszy o Michał Banaszek nagrał się na tzw. ,,nielegal’’ w 2005 roku. Niedługo później dołączył do zespołu Fabuła, który tworzył w jego rodzinnym Białymstoku. Oprócz tego, w 2012 roku, artysta zdecydował się spróbować swoich sił i rozpoczął proces tworzenia solowego albumu. Ostatecznie wydał cztery krążki.

Na przestrzeni lat Banaszek współpracował z wieloma artystami, często były to naprawdę głośne nazwiska. Między innymi, tworzył z Peją, Paluchem, Chadą, Dwa Sławy oraz Pyskatym.

Bezczel: żona

Białostocki raper od wielu lat był w związku ze swoją partnerką, a następnie żoną Sylwią. W 2015 roku na świat przyszedł ich syn – Oskar. Mężczyzna często publikował ich wspólne zdjęcia na swoich social mediach. Niewątpliwie, jego śmierć bardzo nimi wstrząsnęła.

Bezczel: Instagram

Profil rapera na Instagramie znajdziemy pod nazwą @bezczel_2dhd. Jego aktywność śledziło tam ponad 15,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry