Bezczel zmarł w wieku zaledwie 37 lat. Osierocił kilkuletniego syna. Co wiadomo o jego rodzinie?

22 września 2021
Przez: : W.M.

W miniony wtorek wieczorem media zaczęły informować nagłej śmierci znanego 37-letniego rapera. Nie żyje Bezczel. Muzyk pozostawił pogrążona w żałobie rodzinę.

View this post on Instagram

A post shared by Bezczel Official (@bezczel_2dhd)

Śmierć rapera

Od kilku godzin media i fani żyją nagłą i niespodziewaną śmiercią 37-polskiego muzyka. Michał Banaszek, znany pod pseudonimem artystycznym Bezczel zmarł 21 września. We wtorkowy wieczór na instagramowym profilu Kafara pojawiła się informacja o śmierci Bezczela.

„Brak jakichkolwiek ku*wa słów. Do zobaczenia, Wariacie.”

Wkrótce informację o tym, że nie żyje Bezczel, przekazała także wytwórnia płytowa Step Records, z którą współpracował raper..

„Spoczywaj w pokoju, Michał [*]. Dziękujemy Ci za wszystkie, nie tylko muzyczne, chwile. Na zawsze w naszych sercach…”

Za pośrednictwem mediów społecznościowych z Bezczelem pożegnało się wiele znanych gwiazd, które znały muzyka.

Raper zadebiutował na rynku muzycznym na nielegalu WJDN w 2005. Wkrótce Bezczel wspólnie z zespołem hip-hopowym Fabuła, rozpoczął współpracę z kilkoma znanymi wytwórniami muzycznymi w kraju. Bezczel współpracował także z wieloma gwiazdami m.in. Peją, Kobrą, Ten Typ Mes, Ero, Paluchem, Chadą, czy WVM.

Śmierć Bezczela
Zmarł polski raper. Michał Banaszek miał 37 lat

Żona i syn Bezczela

Niespodziewana śmierć Bezczela wstrząsnęła światem muzycznym i jego fanami. Nie wszyscy jednak wiedzą, że w 2013 roku raper przeszedł operację wszczepienia implantu słuchu, a zabieg powtórzony został także w 2019 roku.

Zobacz także: Nie żyje gwiazda serialu Seks w wielkim mieście.

Bezczel pozostawił pogrążonych w żałobie rodzinę, przyjaciół oraz fanów. 37-latek osierocił syna Oskara, który przyszedł na świat w 2015 roku. Chłopiec jest owocem miłości rapera ze jego żoną Sylwią.

Na oficjalnym profilu Bezczela, poza zdjęciami związanymi z działalnością artystyczną, 37-latek umieszczał także zdjęcia ze swoim synem, z którym często spędzał czas.

Rodzina Bezczela
Bezczel ze swoim synem Oskarem

Dotychczas rodzina oraz bliscy nie podali oficjalnej przyczyny śmierci Bezczela. Nie wiadomo także, gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb zmarłego hip-hopowca.

źródło: Instagram Bezczela

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej