Połącz się z nami

„Big Brother 2” Kamila i Ewę łączy coś więcej? Szybko przeszli do rzeczy!

Rozrywka

„Big Brother 2” Kamila i Ewę łączy coś więcej? Szybko przeszli do rzeczy!

Wszystko wskazuje na to, że w programie „Big Brother” szykuje się nowy romans! Po wejściu dwóch nowych uczestniczek, relacje pomiędzy jedną z nich a Kamilem zaczęły nabierać tempa. Widać, że ta dwójka ewidentnie lubi przebywać w swoim towarzystwie! „Big Brother 2” Kamila i Ewę łączy coś więcej? Zobaczcie, co się wydarzyło!

Nie ma co ukrywać, że największe emocje wśród fanów programu wzbudzają relacje pomiędzy uczestnikami, a w szczególności te, które przeradzają się w coś większego. W pierwszej edycji „Big Brothera” byliśmy świadkami rozwijającej się relacji pomiędzy Olehem i Madzią. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ! W tej edycji show, najpierw obserwowaliśmy bliskie kontakty pomiędzy Sławiną i Sarhą, do których dołączyła Malwina. Więcej przeczytacie TUTAJ!

Czy teraz jesteśmy świadkami rozwijającego się uczucia pomiędzy najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem programu Kamilem i nową uczestniczką Ewą?

View this post on Instagram

Przyjaź kwitnie? ?? #bigbrother #bb2 #player

A post shared by Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7) on

„Big Brother 2” Kamila i Ewę łączy coś więcej?

Ewa wraz z Natalią dołączyły do mieszkańców domu Wielkiego Brata całkiem niedawno. Ewa jeszcze przed wejściem do willi mówiła, że najlepszy kontakt zapewne złapie z Kamilem. Jak stwierdziła, jest tak samo zwariowany, jak ona. I wszystko wskazuje na to, że się nie myliła!

Ewa i Kamil już pierwszego wieczoru spędzili sporo czasu razem. Od razu dało się zauważyć, że ta dwójka świetnie się czuje w swoim towarzystwie. Od tamtej pory są niemal nierozłączni, a ich relacja wyraźnie idzie do przodu. Romantyczne przytulanie w hamaku czy tańce w kuchni i na molo do piosenki „Can You Feel the Love Tonight” coraz bardziej utwierdzają widzów, że z tej relacji naprawdę może być coś poważniejszego!

Jak stwierdził sam Kamil:

„Fajna jest. Tak Wielki Bracie Ewcia jest fajna, Natalia też jest fajna, ale Ewcia ma jakąś milszą energię”!

Kamil i Ewa znali się poza programem?

Jednak przed czujnymi internautami nic się nie ukryje. Po prześwietleniu profili internetowych obu nowych uczestniczek, wyszło na jaw, że o ile Natalia brała udział „Top Model” to Ewa znała się z Kamilem przed przyjściem do programu!

Internauci zauważyli, że ta dwójka ma wspólnego znajomego, na którego profilu znajdują się ich zdjęcia. Dochodzą nawet słuchy, że byli oni parą!

„Prawdopodobnie byli para przed programem, ona nie zdążyła nic zrobić, a on już cały był w skowronkach, jak ją zobaczył na wejściu”– piszą internauci.

Nie pozostaje nam nic innego jak śledzić losy tej dwójki!

Uważacie, że Kamil i Ewa do siebie pasują?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry