Połącz się z nami

Rodzice Madzi SKOMENTOWALI jej romans z Olehem! Takich słów NIKT się NIE SPODZIEWAŁ!

Magda Wójcik w finale Big Brother.

Rozrywka

Rodzice Madzi SKOMENTOWALI jej romans z Olehem! Takich słów NIKT się NIE SPODZIEWAŁ!

16 czerwca odbył się finał pierwszej edycji „Big Brothera”, którą wyemitował TVN7 po prawie dekadzie! Wielką wygraną została Magdalena Wójcik, która urzekła telewidzów i to właśnie na nią najchętniej głosowali fani show. Więcej o finale pisaliśmy TUTAJ! Na widowni nie zabrakło najbliższych Madzi, którym prowadzący Filip Chajzer zadał niewygodne pytanie odnośnie jej programowego związku z Olehem! Zobaczcie, co odpowiedzieli!

Magda Wójcik wygrała Big Brothera

Wielki finał za nami. Dzięki temu, że śliczna blondynka dała się poznać od swojej prawdziwej strony, podbiła serca fanów programu. Magda zgarnęła główną nagrodę, którą był samochód i 100 tysięcy złotych. Na widowni mogliśmy zobaczyć wszystkich najbliższych czwórki finalistów, którzy z utęsknieniem na nich czekali. Wśród nich znaleźli się rodzice Magdy, która już w programie podkreślała, że bardzo liczy się z ich zdaniem i boi się co powiedzą, kiedy opuści ona mury domu Wielkiego Brata. Zwyciężczyni wyznała również, że obawia się ich reakcji na jej zachowanie w programie.

Zapewne Madzia miała na myśli jej romans z młodszym od niej o 10 lat Olehem. My od początku programu byliśmy świadkami ich rozwijającego się uczucie, aż w końcu wyznania miłości przez chłopaka.

Komentarz taty Magdaleny Wójcik

Uczestniczka próbowała na początku trzymać Ukraińca na dystans jednak ich pocałunki i wspólne noce nie uszły uwadze widzów, którzy byli mocno podzieleni co do szczerych intencji mężczyzny wobec Magdy. Podczas finałowego odcinka na żywo, jeden z prowadzących Filip Chajzer zapytał rodziców Magdy, jak to robi, że zyskała tylu fanów.

„Madzia jest osobą pozytywną, kolorową, otwartą na innych, tolerancyjną i to się ludziom podoba i to jest pewnie przyczyną jej sukcesu”– odpowiedział jej tato.

Jednak Chajzer nie zapomniał poruszyć najbardziej kontrowersyjnego tematu, którym bez wątpienia dla rodziców Magdy był jej romans z Olehem. Wprost na wizji zapytał mamę Magdy jak się jej podoba jej „Big Brotherowy” zięć?!

Jakie było zdziwienie publiczności, kiedy padła odpowiedź.

„Który?”– skwitowała krótko mama Magdy.

Czy mama Magdy nie chciała komentować zachowania swojej córki w programie i jej romansu z Olehem, a może dla rodziców finalistki lepszym partnerem byłby Łukasz, z którym zwyciężczyni złapała także bardzo dobry kontakt?

Jak myślicie? Zaskoczyła was odpowiedź rodziców Magdy Wójcik?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry