Połącz się z nami

Big Brother PÓŁFINAŁ! Dwie osoby ODPADŁY z programu! Kto zdobędzie główną nagrodę?

Rozrywka

Big Brother PÓŁFINAŁ! Dwie osoby ODPADŁY z programu! Kto zdobędzie główną nagrodę?

W domu Wielkiego Brata z tygodnia na tydzień mieszka coraz mniej osób. Świadczy to o tym, że już niebawem poznamy zwycięzcę „BB 2019”, a do finału został już tylko tydzień! Zobaczcie, kto na ostatniej prostej musiał pożegnać się z programem, a kto nadal walczy o wygraną i 100 tysięcy złotych!?

Wielki finał zbliża się wielkimi krokami. Rywalizacja pomiędzy uczestnikami w domu z dnia na dzień się zaostrza, a produkcja dba o to, żeby widzowie się nie nudzili. W finale nie może brać udziału zbyt wielu uczestników, dlatego w tym tygodniu Wielki Brat zaskoczył wszystkich! Aż dwóch mieszkańców musiało się pożegnać z programem, a finał dosłownie przeszedł im koło nosa! Zobaczcie!

Przypomnijmy, że osoby nominowane do opuszczenie domu to Igor, Łukasz i Oleh. Kto z nich wciąż ma szansę na zwycięstwo? Jak się okazało, w programie byliśmy świadkami niezwykłego zwrotu akcji! Trzej panowie w dniu nominacji, zostali poproszeni przez Wielkiego Brata o odpowiedź na pytanie, czy żałują czegoś, co zrobili w programie. Nominowanie zgodnie stwierdzili, że nie mają żadnych zarzutów do swojego zachowania, jednak ich zdania nie podzielili widzowie, którzy wielokrotnie byli wręcz oburzeni wyczynami uczestników show.

Jednak wszystko wskazuje na to, że fanom programu najbardziej za skórę zaszedł Oleh, który uzyskał 47% głosów i musiał tuż przed finałem opuścić podwarszawską willę!

Pożegnanie Magdy i Oleha było nieco wzruszające, a programowa zakochana para pokusiła się nawet o całusa na pożegnanie.

„Wszystko będzie spoko, prawda?”– pocieszała Oleha, Madzia.

W tym tygodniu nie odbyły się również tradycyjne eliminacje. Wielki Brat po podliczeniu punktów za zadania, które mieli wykonywać w tygodniu mieszkańcy, wyliczył, że najwięcej punktów zdobył Igor. Jak się jednak okazało, jego nagroda był nieco słodko-gorzka, ponieważ musiał wybrać trzy osoby, które razem z nim powalczą o główną wygraną. Miał do wyboru Magdę, Radka, Bartka i Łukasza i to właśnie ten ostatni po raz drugi pożegnał się z programem!

Jesteście zadowoleni z takiego obrotu sprawy? Jak myślicie, kto ma największe szanse na zwycięstwo?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry