Połącz się z nami

Blanka Lipińska odwiedziła fryzjera. Jej metamorfoza zachwyca! Baron ma czego żałować!

Moda i uroda

Blanka Lipińska odwiedziła fryzjera. Jej metamorfoza zachwyca! Baron ma czego żałować!

Po rozstaniu z Baronem pisarka postawiła na zmianę w wyglądzie. Blanka Lipińska odwiedziła fryzjera i zafundowała sobie nową fryzurę. Jej metamorfoza jest zachwycająca. Gwiazda wygląda rewelacyjnie, Baron ma czego żałować!

Blanka Lipińska to polska pisarka, której książki stały się bestsellerami. „365 dni” doczekało się nawet ekranizacji, a o autorce pisały zagraniczne media.

Na początku roku o Lipińskiej zrobiło się głośno również za sprawą jej romansu z gitarzystą zespołu Afromental oraz byłym chłopakiem Julii Wieniawy, Baronem. Chociaż początkowo ich romans uznawany był za zabawę, jednak z czasem widać było ogromne zaangażowanie pary, która każdą wolną chwile spędzała ze sobą. Doszło do kilku ważnych wyznań, a pisarka zaaranżowała jeden z pokoi w swoim nowym apartamencie na studia dla Alka.

Kilka tygodni temu, fani pary zaniepokoili się, gdy pisarka samotnie wyjechała na wakacje pozostawiając swojego chłopaka w Polsce. Wtedy zaczęto snuć teorie o rozstaniu pary. Jak się okazało, słusznie, gdyż Lipińska wyznała, że rzeczywiście jej związek z Baronem się rozpadł:

„Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół.”

Lipińska przyznała, że przeżywa ostatnio gorsze chwile z związku z rozstaniem z Baronem. Jak podają informatorzy pisarka bardzo mocno zaangażowała się w związek z muzykiem, który jednak traktował tą relację mniej poważnie.

Blanka Lipińska odwiedziła fryzjera. Jej metamorfoza zachwyca!

Nie od dziś wiadomo, ze świetnym sposobem na poprawę humoru po rozstaniu jest poprawa swojego wyglądu. Taka taktykę obrała również pisarka i postanowiła odwiedzić fryzjera. Efektami jego pracy pochwaliła się na swoim InstaStory.

Lipińska zdecydowała się na doczepy, które zostały poddane stylizacji. Nie da się ukryć, że Pascal Van Loenhout to mistrz cięcia, a efektem tego jest nowa fryzura Blanki. Jej włosy nabrały objętości, a gwiazda wygląda obłędnie.

Podoba Wam się nowe wcielenie Blanki? Myślicie, że Baron ma czego żałować?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry