Blanka Lipińska pisze kolejną książkę. Tym razem będzie o Baronie? “Był mafiozo, teraz może być gitarzysta”

24 października 2021
Przez: : M.S.

Autorka 365 dni zaczęła pracę nad nową książką. Tym razem bohaterem jej dzieła ma być … gitarzysta! Czy Blanka Lipińska pisze książkę o Baronie?

Kariera Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska to jedna z najpopularniejszych w ostatnim czasie pisarek w Polsce. Niewątpliwie popularność przyniosła jej książka o przystojnym mafiozo, Massimo pt. 365 dni. Dzieło zostało zekranizowane, a niebawem kolejne dwie części trylogii również doczekają swoich filmowych wersji.

Zobacz także: Blanka Lipińska wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Jak się okazuje, Lipińska po kilku latach pracy nad trylogią, ma już powoli już dość tego projektu. Przyznała, że nie zawsze jest w stanie spełnić oczekiwania swoich fanów:

“Trzy lata jesteśmy po wydaniu powieści, jeszcze dwa lata przed nami kinowe. W sumie pięć lat. To jest dużo, jak dla jednego projektu. Momentami już mam naprawdę dość. Zwłaszcza, że oczekiwania fanów… Gdybym ja była w stanie zaspokoić oczekiwania wszystkich ludzi na świecie, to bym chyba była bogiem”

Prywatnie pisarka związana była z muzykiem i gitarzystą zespołu Afromental, Alkiem Baronem. Chociaż związek pary nie trwał zbyt długo, jednak dość głośno było o nim w mediach. Niestety, relacja Blanki i Barona nie przetrwała próby czasu, a muzyk aktualnie jest w związku z Sandrą Kubicką.

Lipińska pisze książkę o Baronie?

Wiele wskazuje na to, że Baron dość mocno odbił swoje piętno na życiu pisarki, gdyż Blanka zdradziła, że zaczęła prace nad nową powieścią. Tym razem bohaterami nowej książki ma być… rockowy gitarzysta oraz pewna pisarka. Lipińska

Ja chcę wejść w przyszłym roku na plan zupełnie nowego projektu. To też będzie film. Roboczy tytuł nosi “One”. Będzie to erotyk opowiadający o pisarce i o gitarzyście rockowym. Cały czas piszę scenariusz. Wszystkie moje historie napisało życie. Był mafiozo, teraz może być gitarzysta…

Gitarzysta Afromental
Alek Baron w książce Blanki Lipińskiej

Można się domyślić, że historia opisana w książce będzie miała wiele wspólnego z przeżyciami autorki oraz jej byłego partnera. Ciekawe, jak na powieść zareaguje obecna partnerka Barona, Sandra Kubicka?

Czekamy z niecierpliwością na kolejne dzieło Lipińskiej!

Źródło: pudelek, Instagram Blanki Lipińskiej, Instagram Barona

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej