Połącz się z nami

Blanka Lipińska wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”? Pisarka wyjawiła prawdę!

Blanka Lipińska

Z życia gwiazd

Blanka Lipińska wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”? Pisarka wyjawiła prawdę!

Obecnie trwająca edycja programu Taniec z Gwiazdami cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Czy w kolejnym sezonie tanecznego show zobaczymy najpopularniejszą polską pisarkę? Blanka Lipińska zabrała głos w sprawie!

Kariera

Blanka Lipińska to obecnie najpopularniejsza pisarka, a także jedna z czołowych gwiazd polskiego show biznesu. Autorka trylogii zyskała rozgłos na całym świecie. Książki Blanki w ekspresowym tempie stały się bestsellerami, a pierwsza część doczekała się ekranizacji. Co więcej, gwiazda poinformowała o pracach związanych z filmem opierającym się na drugiej części trylogii.

Trzeba przyznać, że pisarka nie zatrzymuje się ani na moment i prężnie rozwija swoją działalność. Warto również wspomnieć, że Blanka świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których współpracuje z licznymi markami i przeprowadza kampanie reklamowe.

Zobacz także: Blanka Lipińska z mamą w bliźniaczych kreacjach

Jeśli chodzi o życie prywatne, nie sposób nie wspomnieć o ostatnim związku Lipińskiej, który niewątpliwie przełożył się na wzrost jej popularności. Gwiazda związała się bowiem z Baronem, z którym regularnie relacjonowali swoje życie. Po czasie jednak ich drogi się rozeszły.

Blanka Lipińska o udziale w Tańcu z Gwiazdami

Widzowie Polsatu obecnie mogą śledzić 12. edycję programu Taniec z Gwiazdami. Finał zbliża się wielkimi krokami i trzeba przyznać, że emocji nie brakuje. Podobnie jak uwielbianych gwiazd, które prezentują swoją taneczne umiejętności.

Zobacz także: Blanka Lipińska na zdjęciu sprzed lat

Jak się okazuje, internauci postanowili zapytać Blankę Lipińską o udział w programie. Pisarka postanowiła odpowiedzieć i wyjawiła zaskakujące szczegóły. Mianowicie wyszło na jaw, że gwiazda wielokrotnie otrzymywała propozycję udziału w tanecznym show. Dotychczasowe odmowy sugerują, że raczej nie możemy spodziewać się udziału Blanki w kolejnych edycjach.

Blanka Lipińska o udziale w Tańcu z Gwiazdami

Chcielibyście zobaczyć Blankę Lipińską w Tańcu z gwiazdami?

źródło: Instagram Blanki Lipińskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry