Blanka Lipińska pochwaliła się mroczną choinką – znowu postawiła na… czerń!

21 grudnia 2021
Przez: : MC

Blanka Lipińska na dniach wprowadziła się do swojego nowego apartamentu. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, w mieszkaniu nie mogło zabraknąć choinki. Pisarka postawiła na drzewko w swoim stylu. Koniecznie zobaczcie!

Kilka słów o Blance

Blanka Lipińska to jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu, która nie zatrzymuje się ani na moment i stale rozwija swoją karierę. Pisarka zdobyła ogólnoświatową sławę dzięki wydaniu trylogii: 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni. Co więcej, książki te doczekały się ekranizacji. 7 lutego 2020 roku odbyła premiera pierwszej części filmu, natomiast data premiery filmu Ten dzień nie jest jeszcze znana.

Zobacz także: Zdjęcie Blanki sprzed lat

Jeśli chodzi o życie prywatne, Blanka swego czasu związana była z Baronem. Swoją miłością i szczęściem ochoczo dzielili się w sieci, co niewątpliwie przełożyło się się na zwiększenie popularności. Ogromnym zaskoczeniem okazało się więc ich rozstanie. Przebiegło ono w zgodzie, a byli kochankowie nie żywią do siebie urazy. Co więcej, Baron postanowił wejść w nową relację i obecnie tworzy związek z Sandrą Kubicką.

Zobacz także: Blanka Lipińska skomentowała związek Barona i Sandry Kubickiej

Blanka Lipińska pochwaliła się mroczną choinką

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W wielu domach stanęły oświetlone i przystrojone choinki, pod którym już niebawem znajdą się prezenty. Mnóstwo gwiazd zdecydowało się zaprezentować przystrojone mieszkania wraz z ozdobnymi choinkami.

Zobacz także: Blanka przedłużyła włosy

Blanka Lipińska na dniach przeprowadziła się do swojego nowego apartamentu. W nowym lokum nie zabrakło jednak elementu świątecznego, a gwiazda zdecydowała się postawić w domu choinkę. Pisarka zrezygnowała z klasycznego, strojnego i zielonego drzewka, na rzecz czarnej choinki ozdobionej światełkami. Zobaczcie, jak wygląda!

Mroczna choinka Blanki Lipińskiej

Jak Wam się podoba?

źródło: Instagram Blanki Lipińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej