Połącz się z nami

Blanka Lipińska pochwaliła się nową torebką od PINKO! Ile kosztuje to cudo?

Moda i uroda

Blanka Lipińska pochwaliła się nową torebką od PINKO! Ile kosztuje to cudo?

Blanka niejednokrotnie udowodniła, że posiada smykałkę do mody. W ostatnim czasie stała się posiadaczką kolejnej, pięknej torebki znanej marki! Zobaczcie, co wybrała! Blanka Lipińska pochwaliła się nową torebką od PINKO! Ile kosztuje to cudo?

Luty to miesiąc, na który Blanka czekała od dawien dawna. To właśnie 7, tego miesiąca na ekrany kin weszła ekranizacja jej popularnej powieści 365 dni. Reklama filmu trwała od dawna, a Blanka podsycała ciekawość fanów jej powieści kolejnymi informacjami wypuszczanymi na światło dzienne.

Tuż przed wielką premierą swojego filmu Blanka zaistniała w oczach wielu internautek. Stało się to, kiedy podczas Bestsellerów Empiku 2019 zmiażdżyła odpowiedzią jednego z fotoreporterów. O tym, jak odpowiedziała mężczyźnie na jego nieodpowiednie zachowanie możecie przeczytać TUTAJ!

Blanka Lipińska pochwaliła się nową torebką od PINKO! Ile kosztuje to cudo?

Nie bez powodu wielu internautów śledzi życie pisarki z wielkim zaangażowanie. Blanka Lipińska swoje profile w mediach społecznościowych prowadzi z wielką aktywnością (obserwuje je ogromna ilość internautów, bo aż 350 tysięcy!). Na Instagramie pokazuje zwykłą codzienność, sceny kręcone do filmu czy swoje dalekie podróże. Często dzieli się również licznymi relacjami na InstaStory. Blanka na każdym ze zdjęć świetnie się prezentuje. Zazwyczaj nienaganny makijaż i fryzurę łączy z oryginalnymi kreacjami. Jej profil stał się prawdziwą skarbnicą stylizacji, z której zapewne korzysta niejedna kobieta.

Na przykład TUTAJ możecie zobaczyć jak prezentowała się w jednym z najważniejszych dla niej dni, czyli na premierze swojego głośnego filmu!

Blanka Lipińska pochwaliła się nową torebką od PINKO! Ile kosztuje to cudo?

Na jednej z ostatnich relacji Blanka pochwaliła się swoją nową zdobyczą. Mowa o torebce firmy PINKO. Jej  model to LOVE BAG PUFF QUILTING IN NAPPA. Lipińska zdecydowała się na czarny kolor. Cena skórzanej torebki ze srebrnym łańcuszkiem i wstawkami to 320 Euro!

Jak podoba się Wam najnowsze cudo Blanki Lipińskiej? Bylibyście za nią w stanie aż tyle zapłacić?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry