Blanka Lipińska pokazała mieszkanie. Popatrzcie na tą mroczną jadalnię!

23 grudnia 2021
Przez: : M.S.

Pisarka niedawno kupiła swój własny apartament i właśnie powoli kończy remont swojego nowego lokum. Blanka Lipińska pokazała swoją mroczną jadalnię. Jest oryginalna?!

Kariera Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska to jedna z bardziej znanych pisarek, a teraz już także celebrytek w polskim show- biznesie. Zasłynęła dzięki trylogii 365 dni,Ten dzień i Kolejne 365 dni. Wszystkie części powieści doczekały się ekranizacji. Widzowie mieli okazję obejrzeć pierwszą z nich, a w przyszłym roku do kin trafią dwie kolejne.

Prywatnie Blanka jest szczęśliwą singielka. Jej ostatni związek z Baronem był dość medialny, a były partner pisarki aktualnie na nowo układa sobie życie u boku modelki Sandry Kubickiej.

Lipińska pokazała mroczną jadalnię

Pisarka od zawsze pasjonowała się mrocznymi klimatami. W zeszłym roku Lipińska zaprezentowała swoją creepy choinkę, czy wzbudziła sporo kontrowersji. Poza tym pozostałe dekoracje także były bardzo mroczne i raczej przypominały ozdoby na Halloween niż Boże Narodzenie.

W tym roku Blanka ponownie postawiła na dość oryginalne drzewko, a nikogo już nie zdziwiło, że w jej salonie stanęła.. czarna choinka. Lipińska ozdobiła ją jedynie lampkami, co dało “upiorny” efekt.

Zobacz także: Lipińska ma czarną choinkę!

Jakiś czas temu pisarka pochwaliła się kupnem nowego mieszkania. Przez dłuższy czas Blanka remontowała nowe lokum, którego wnętrza zaprojektowane zostały przez specjalistów. Gwiazda ostatnio skarżyła się na zmęczenie związane z urządzaniem nowego mieszkania i przyznała, że jest to niezwykle ciężka praca. W końcu Lipińska mogła pochwalić efektem i zamieściła na swoim InstaStory zdjęcia swojej jadalni.

Nie da się ukryć, że wnętrze robi spore wrażenie. Jest ona bardzo ciemne i mroczne. Rzadko, kto decyduje się na taką stylistykę. W jadalni przeważa czerń, a wszystko jest wysoce na połysk, zaczynając od kafli, a kończąc na suficie.

Jadalnia Blanki Lipińskiej
Jadalnia Blanki Lipińskiej
Jadalnia Lipińskiej
Mroczna jadalnia

Jak Wam się podoba jadalnia Blanki Lipińskiej? Gustujecie w takich ciemnych wnętrzach?

Źródło: Instagram Blanki Lipińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej