Połącz się z nami

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed 9 lat – była wtedy brunetką!

Blanka Lipińska

Moda i uroda

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed 9 lat – była wtedy brunetką!

Blanka Lipińska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed 9 lat. Trzeba przyznać, że pisarka przeszła niebywałą metamorfozę!

Kariera

Blanka Lipińska jest czołową gwiazdą w polskim show biznesie, która cieszy się nie tylko ogromną popularnością, ale również uznaniem. Pisarka zdobyła serca czytelników wydając trylogię – 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni. Polki pokochały tą historię, a książki w ekspresowym tempie stały się bestsellerami. Co więcej, przetłumaczono je na wiele języków, a powieść obecnie znana jest na całym świecie. Książki autorstwa Blanki doczekały się również swojej ekranizacji. 7 lutego 2020 roku miała miejsce premiera pierwszej części filmu. Na ten moment nie podano daty premiery filmu Ten dzień.

Zobacz także: Blanka Lipińska z mamą w bliźniaczych stylizacjach

Blanka to również jedna z najpopularniejszych influencerek w naszym kraju, które prężnie działa i rozwija się w social mediach, szczególnie na Instagramie. Profil gwiazdy śledzi bowiem ponad 700 tys. internautów. Pisarka zamieszcza na swoim Instagramie liczne relacje z podróży, zdjęcia z inspirującymi stylizacjami jak i liczne posty sponsorowane.

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed lat

Blanka od lat wierna jest obecnemu kolorowi włosów. Pisarka wielokrotnie je tonowała, farbowała, pojawiały się również pasemka, jednak od dawna stawia na blond. Jak się jednak okazuje, przed laty gwiazdy lubowała się w ciemnych odcieniach włosów. Co więcej, miała krótkie włosy!

Zobacz także: Uczestniczka programu Hotel Paradise zna się z Blanką Lipińską

Pisarka postanowiła podzielić się z internautami swoim zdjęciem sprzed 9 lat. Wówczas Blanka obejmowała stanowisko menadżerki w hotelu. Trzeba przyznać, że gwiazda przeszła ogromną metamorfozę!

Blanka Lipińska lata temu

Jak podoba Wam się Blanka w ciemnych włosach?

źródło: Instagram Blanki Lipińskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry