“Hotel Paradise 4”: Vanessa zna się z Blanką Lipińską! Mają wspólne zdjęcia!

6 października 2021
Przez: : M.S.

Wejście nowej uczestniczki do Hotelu Paradise wzbudziło sporo emocji. Jak się okazuje, Vanessa to kumpela Blanki Lipińskiej. Na profilu ma kilka zdjęć z pisarką!

Kim jest Vanessa Wietrzyk?

Bez wątpienia 4. edycja Hotelu Paradise wzbudza wiele kontrowersji. Uczestnicy knują, spiskują, a ostatnio posądzeni zostali przez widzów o nękanie psychiczne nad Wiktorią. Podczas rajskiego rozdania relacja Wiki i Miłosza została wystawiona na ogromną próbę. Mężczyzna musiał zdecydować, czy pokierować się sercem i wybrać swoją dotychczasową partnerką, czy posłuchać rad przyjaciół i pozostawić w programie Ohę. Ku ogromnemu zaskoczeniu widzów i samej Wiktorii, Miłosz uległ presji pozostałych mieszkańców hotelu i wybrał Ohę, zatem Wiki musiała odejść z programu. Jednak to nie był koniec emocji.

Zobacz także: Oburzenie w sieci po decyzji Miłosza

Zaraz po eliminacji partnerki Miłosza, do hotelu weszła nowa uczestniczka Vanessa, która otrzymała immunitet. Nowa mieszkanka wybrała Mateusza, zatem Natka musiała opuścić Hotel Paradise. Nie da się ukryć, że wejście Vanessy nieźle namieszało w hotelu. Nie dość, że nowa uczestniczka przyczyniła się do odejścia Natki, to z całą pewnością jej obecność w programie jest sporym zagrożeniem dla pozostałych mieszkanek.

Kim jest Vanessa Wietrzyk
Vanessa Wietrzyk z Hotelu Paradise 4

Vanessa z Hotelu Paradise 4 zna Blankę Lipińską

Nikogo raczej nie dziwi fakt, że Vanessa działa w branży modelingu. Oprócz tego piękna brunetka prowadzi własny salon kosmetyczny i studiuje kosmetologię. Jak się okazuje show-biznes wcale nie jest obcy lda nowej uczestniczki Hotelu Paradise 4. 22-latka mieszka w Gdańsku, a od jakiegoś czasu można ją również spotkać podczas gali KSW, gdzie wraz z innymi atrakcyjnymi modelkami zabawiała publiczność podczas przerw w walkach. Zapewne to tam poznała Blankę Lipińską, która swego czasu rekrutowała dziewczyny ring girls. Vanessa Wietrzyk ma na swoim profilu kilka zdjęć, na których pozuje w towarzystwie autorki 365 dni.

Zobacz także: Blanka Lipińska na zdjęciu sprzed lat

Vanessa z Hotelu Paradise i Blanka Lipińska
Vanessa z Hotelu Paradise ring girls

Niewątpliwie Vanessa Wietrzyk ma szansę namieszać w Hotelu Paradise 4. Piękna modelka pojawiła się w programie w dość trudnym czasie dla mieszkańców hotelu. Myślicie, że uda się nowej uczestniczce przekonać do siebie pozostałe mieszkanki? Czy Launo i Oha obiorą sobie nowy cel swoich konspiracji i tym razem to Vanessa padnie ofiarą ich intryg?

O tym przekonany się już niebawem! Oglądajcie!

Źródło: Instagram Blanki Lipińskiej, Instagram Vanessy Wietrzyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej