Blanka Lipińska w stylowej kurtce od Jemioła. Nie należy do najtańszych…

10 grudnia 2021
Przez: : K.M.

Blanka Lipińska uchodzi za jedną z najmodniejszych kobiet w Polsce. I zgadzamy się z tym w 100%! Co tym razem zagościło w szafie gwiazdy? Musicie to zobaczyć.

Styl w wydaniu Lipińskiej

Blanka Lipińska od lat ma wiele zwolenniczek swojego stylu. Gwiazda zawsze jest na bieżąco z trendami, jakie panują w świecie mody, a zdjęcia jej stylówek zawsze są pozytywnie komentowane. W szafie znanej gwiazdy królują ubrania oraz akcesoria najlepszych marek świata. Gdzie możemy podziwiać jej kreacje? Na najważniejszych eventach, w telewizji, na czerwonym dywanie oraz na portalu Instagram. Znajdziemy ją tam pod nazwą @blanka_lipinska. Oprócz zdjęć jej kreacji możemy podziwiać na instagramowym profilu Blanki zdjęcia z życia zawodowego, prywatnego, relacje z imprez czy z egzotycznych wyjazdów.

Zobacz także: Blanka Lipińska i jej kobiece kreacje od marki Lovli Silk

Znany projektant mody

Łukasz Jemioł to jeden z najbardziej cenionych i utalentowanych projektantów w Polsce. Od ponad 14 lat sprawnie prowadzi swoją markę odzieżową sygnowaną własnym nazwiskiem. Każda z jego kolekcji wykonana jest z materiałów najlepszej jakości i z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W ofercie marki znajdziemy między innymi: bluzki, koszule, komplety dresowe, sukienki, T-Shirty czy akcesoria. Jego ubrania noszą takie gwiazdy jak: Małgosia Kożuchowska, Anja Rubik, Agnieszka Hyży, Blanka Lipińska, Joanna Horodyńska i wiele, wiele innych.

Oryginalny kożuch Blanki

Swoim niezwykłym zakupem Blanka pochwaliła się na InstaStories. Mowa o wełnianej kurtce w kolorze beżowym z brązowym azteckim wzorem. Kurtka zapinana jest na zamek i posiada dwie wpuszczane kieszenie. Ten model nie należy do najtańszych, jego cena wynosi 1990 złotych! Blanka prezentuje się w nim przepięknie! Zobaczcie sami.

Blanka Lipińska pochwaliła się nowym zakupem od polskiego projektanta
Blanka Lipińska w kożuchu od Łukasza Jemioła

A Wy co powiecie o najnowszym zakupie Blanki od polskiego projektanta Łukasza Jemioła? My nie potrafimy oderwać od niej wzroku!

Źródło: Instagram Blanki Lipińskiej, Łukasza Jemioła

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej