Połącz się z nami

Blanka Lipińska zachwyca swoją figurą – zapozowała w wyciętym stroju kąpielowym!

Blanka Lipińska

Moda i uroda

Blanka Lipińska zachwyca swoją figurą – zapozowała w wyciętym stroju kąpielowym!

Blanka Lipińska nie przestaje zachwycać swoją atrakcyjną sylwetką. Tym razem pisarka opublikowała zdjęcie, pozując w stroju kąpielowym na plaży. Komplementom nie ma końca!

Kariera Blanki

Blanka Lipińska to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Utalentowana pisarka ma na swoim koncie mnóstwo osiągnięć i zdaje się nie spoczywać na laurach. Wciąż ambitnie rozwija swoją karierę.

Przypomnijmy, ze największą sławę przyniosło jej wydanie trylogii erotycznej: 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni. Polki pokochały książki Blanki do tego stopnia, że powstała nawet ekranizacja pierwszej części książki. Okazała się ona ogromnym hitem, a w ostatnim czasie zakończyły się zdjęcia do drugiej części filmu. Książki natomiast przetłumaczono na wiele języków, a Blanka może pochwalić się międzynarodową karierą.

Zobacz także: Blanka Lipińska opowiedziała o swoim przerażającym przeżyciu z dzieciństwa

Jeśli chodzi o życie prywatne, niegdyś pisarka tworzyła związek z Baronem. Swego czasu była to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i jednocześnie lubianych par. Cieszyli się ogromną popularnością i ochoczo dzielili się swoim życiem w mediach społecznościowych. Nagłe rozstanie zszokowało wielu.

Blanka Lipińska zachwyca sylwetką

Blanka jako aktywna użytkowniczka Instagrama regularnie dzieli się swoim życiem, w tym wyjazdami, na które regularnie się udaje. Tym razem pisarka wybrała się do luksusowego kurortu na Malediwach, skąd raczy swoich obserwatorów mnóstwem pięknych zdjęć z rajskimi krajobrazami. Nie zabrakło również zdjęcia w bikini, na którym Blanka wyeksponowała swoją figurę. Tylko spójrzcie!

Blanka Lipińska pozuje w wodzie

Pod postem nie zabrakło komentarzy z mnóstwem komplementów, wśród których czytamy:

„Brak słów i nie jest to spowodowane ubogim słownictwem 🤷‍♂️🔥🔥”

„Zdjęcie sztos 🔥👏”

Jak podoba Wam się nowe zdjęcie Blanki? My jesteśmy zachwyceni!

źródło: Instagram Blanki Lipińskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry