Blanka Lipińska zdradziła, jakie ma kompleksy. Tego mogliście się nie spodziewać

30 czerwca 2022
Przez: : W.M.

Blanka Lipińska na stałe zadomowiła się w polskim show-biznesie. Chociaż autorka 365 dni nie ukrywa, że jest pewną siebie kobietą, ma takie kompleksy. 36-latka zdradziła swoim fanom, co najbardziej przeszkadza jej w swoim wyglądzie.

O Blance Lipińskiej

Nie da się ukryć, że Blanka Lipińska to dziś jedna z największych polskich gwiazd. Głośno zrobiło się o niej po wydaniu trylogii książek o losach Laury i Massimo. Powieść 365 dni, a także jej kontynuacje, w krótkim czasie stały się bestsellerami na polskim rynku. Po niewątpliwym sukcesie sprzedażowym, nie tylko w naszym kraju, Lipińska zdecydowała się na ekranizacje swoich książek. Co ciekawe, już niedługo na platformie Netflix pojawi się trzecia część filmu, kończąca opowieść o burzliwym życiu kochanków.

Popularność Lipińskiej sprawiła, że wiele osób z ogromnym zaciekawieniem przygląda się jej życiu prywatnemu. Jakiś czas temu głośno było o związku Blanki z gitarzystą z zespołu Afromental. Mimo iż para często chwaliła się swoim szczęściem i publicznie opowiadała o swojej relacji, ostatecznie związek Lipińskiej i Barona rozpadł się. Niedawno pisarka wyznała, że nauczona doświadczeniem, nie będzie więcej publicznie dzielić się swoimi relacjami z mężczyznami.

Zobacz także: Blanka Lipińska ma nowego chłopaka?

Jakie kompleksy ma Blanka Lipińska?

Blanka Lipińska należy do gron gwiazd, które wyjątkowo aktywnie prowadzą swój profil w mediach społecznościowych. Instagram popularnej pisarki śledzi już prawie 900 tys. internautów. Blanka niemal codziennie dzieli się z obserwatorami swoją codziennością, reklamuje produkty, pokazuje, jak spędza czas i chętnie odpowiada na ich pytania.

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska/fot.AKPA

Właśnie ostatnio Lipińska postanowiła zorganizować na swoim profilu Q&A. Jedno z pytań, które otrzymała od internautów, dotyczyło jej kompleksów.

„Czy masz jakieś kompleksy?” – zapytał obserwator

Blanka bez ogródek przyznała, czego nie lubi w swoim wyglądzie.

„Moim zdaniem mam za grube uda

Za krótkie nogi

I za duża twarz” – wyznała

Kompleksy Lipińskiej
Jakie kompleksy ma Blanka Lipińska?

Spodziewaliście się, że Lipińska może mieć takie kompleksy?

źródło: Instagram Blanki Lipińskiej/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej