Blanka Tichoruk: [wiek, miss, TVP, kariera, Instagram]

29 czerwca 2022
Przez: : KS

Blanka Tichoruk to niwa pogodynka, którą telewidzowie będą mieli okazję oglądać na antenie TVP. Jak się okazuje, w przeszłości dziewczyna brała udział w konkursach piękności. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Blanka Tichoruk: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci, dowiadujemy się, że Blanka ma 23 lata, a pochodzi z Lublina. Dziewczyna zdradziła również, że jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Co ciekawe, od zawsze marzyła o pracy w telewizji. Już w młodości często brała udział w konkursach recytatorskich, aby jak najlepiej przygotować się do tej roli.

Co ciekawe, na co dzień Blanka jest także stylistką mody. Oprócz tego, często bierze udział w sesjach zdjęciowych i pracuje jako modelka. Jednakże, wszystko wskazuje na to, że do tej pory udaje jej się łączyć wszystkie z wymienionych zajęć.

Niestety, o życiu prywatnym pięknej reporterki wiadomo niewiele. Niewiele zdradza także na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Blanka Tichoruk pogodynka
Blanka Tichoruk jest nową pogodynką w Pytaniu na śniadanie

Zobacz także: Co wiemy o architekcie Jonatanie Kilczewskim?

Blanka Tichoruk: kariera

Jak już wspominaliśmy, Blance udało się niegdyś zdobyć tytuł Miss Polski Nastolatek. Już wtedy doskonale czuła się przed publicznością, aparatami i kamerami. Debiut na antenie był tylko kwestią czasu.

Jakiś czas temu, 23-latka rozpoczęła pracę w roli reporterki na antenie TVP Info. Niedawno otrzymała kolejną atrakcyjną ofertę. Mianowicie, widzowie będą mieli okazję oglądać ją w roli pogodynki w programie Pytanie na śniadanie.

Dziewczyna nie ukrywa, że to spełnienie jej marzeń, a w udzielonym wywiadzie zdradziła, że jest bardzo podekscytowana nowymi wyzwaniami.

Blanka Tichoruk: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Blanki na Instagramie pod nazwą @blankatichoruk. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 3,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej