Jonatan Kilczewski: [wiek, Operacja aranżacja, kariera, Instagram]

29 czerwca 2022
Przez: : KS

Jonatan Kilczewski to architekt, który doskonale odnajduje się także przed kamerami. To właśnie on będzie występował w programie Operacja aranżacja, który poprowadzi Katarzyna Cichopek. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Jonatan Kilczewski: kim jest?

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Jonatan wzbudził zainteresowanie wielu internautów. W sieci możemy znaleźć kilka informacji na jego temat. Między innymi, stamtąd można dowiedzieć się, że mężczyzna urodził się w 1990 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 32 lata.

Niestety, niewiele wiadomo na temat jego życia prywatnego. Przystojny architekt także w swoich social mediach udostępnia treści głównie związane z pracą.

Jonatan Kilczewski Operacja aranżacja
Architekt Jonatan Kilczewski

Zobacz także: Co wiemy o Kasi Cichopek?

Jonatan Kilczewski: kariera

Kilczewski ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów. Jak się okazuje, często także pojawiał się w programie Dzień Dobry TVN w roli eksperta od projektowania wnętrz. Oprócz tego, występował w produkcji Patent na dom.

Jak się okazuje, niebawem widzowie będą mieli okazję oglądać architekta w nowej produkcji. Mianowicie, w swoich social mediach Katarzyna Cichopek, która została prowadzącą programu Operacja aranżacja zdradziła, że to właśnie mężczyzna będzie współprowadzącym.

Operacja aranżacja to program, który swoją premierę będzie miał jesienią na antenie TVP Kobieta. W każdym z odcinków, telewidzowie będą mieli okazję śledzić metamorfozę mieszkania. Co więcej, poznają wiele sposobów, jak zaoszczędzić na materiałach, meblach oraz jak samemu stworzyć niektóre z elementów.

Jonatan Kilczewski: Instagram

Architekt, który jest współprowadzącym w programie Operacja aranżacja prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @pandoradzi. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 5 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej