Blanka wróciła do Barona? Pisarka zdradziła, jaka jest prawda

16 marca 2021
Przez: : W.M.

W ostatnich dniach fani pisarki nieustannie zastawiali się, czy związek Lipińskiej i Barona faktycznie się odrodził. Blanka zabrała głos i w kilku zdaniach wyjaśniła, jaka relacja łączy ją i muzyka. Lipińska i Baron jednak są parą?

Blanka Lipińska i Alek Baron

Swojego czasu związkiem Blanki Lipińskiej i Aleksandra Milwiw-Barona żyły wszystkie media w kraju. Chociaż na początku ubiegłego roku fani pisarki i muzyka snuli podejrzenia, że połączyło ich coś więcej niż zwykła znajomość, para nie ujawniała swojego związku. Dopiero po pewnym czasie paparazzi przyłapali zakochanych na jednym ze wspólnych wyjazdów. Wkrótce Blanka i Baron potwierdzili, że się spotykają. Zakochani publikowali w sieci wiele wspólnych zdjęć oraz opowiadali w wywiadach o uczuciu, które ich połączyło. Trudno było nie zauważyć, że para nadaje na podobnych falach i świetnie się dogaduje.

Niespodziewanie w październiku ubiegłego roku Lipińska oświadczyła, że jej związek z Baronem to już przeszłość. Chociaż pisarka zaznaczała, że rozstanie z ukochanym to dla niej wyjątkowo trudny czas, pozostała w przyjacielskich relacjach z byłym partnerem.

https://www.instagram.com/p/CC8sLovF41_/

Blanka wróciła do Barona?

Nie da się ukryć, że Blanka wyjątkowo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram Lipińskiej obserwuje ponad 700 tys. followersów, którzy śledzą każdy jej krok. Właśnie ostatnio spostrzegawczy internauci zauważyli w mieszkaniu pisarki dwa futerały na gitary.

Zobacz także: Blanka i Baron potajemnie się spotykają?

Kilka dni później ich podejrzenia wzbudziło odbicie gitary w okularach przeciwsłonecznych Lipińskiej, co nie umknęło uwadze także jednej z rozgłośni radiowych. Blanka, która jak wiadomo, nie gra na gitarze, postanowiła odnieść się do podejrzeń, jakoby instrument muzyczny świadczyć miał o tym, że wróciła do Barona.

Usłyszałam dzisiaj fragment porannego programu RMF MAXXX (…). Panowie dopatrzyli się wczoraj w moich okularach przeciwsłonecznych, które wam pokazywałam, tamtej oto gitary. Ta gitara stoi tam od sierpnia. Faktycznie, dostałam ją od Alka, bo… mega wygląda na kredensie. Nie, nie zaczęłam grać. Nie, nie ma sensacji. Ta gitara tam po prostu stoi jako rzeźba”– wyjaśniła na swoim InstaStory Blanka

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska wróciła do Barona?

Zaskoczeni?

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej