Połącz się z nami

Blondino wyznał prawdę o związku z Martyną! Czemu nie są razem?

Z życia gwiazd

Blondino wyznał prawdę o związku z Martyną! Czemu nie są razem?

Para zajęła drugie miejsce w kontrowersyjnym programie „Hotel Paradise”. Niestety jednak ich relacja nie przetrwała. Dlaczego im nie wyszło? Blondino wyznał prawdę o związku z Martyną.

„Hotel Paradise” to program, który cieszył się ogromną popularnością i sympatią widzów. Wielkimi wygranymi zostali Marietta i Chris, którym udało stworzyć się prawdziwą relacją. Ich związek przetrwał nie tylko do finału reality- show, ale również stworzyli związek po powrocie z balijskiej wyspy. Parą, która konkurowała z nimi w finale programu byli Blondino i Martyna. Od początku oboje zgodnie twierdzili, że łączy ich przyjaźń i nigdy nie deklarowali wobec siebie żadnych uczuć. Mimo wszystko miłośnicy tej pary liczyli, że może jednak tę dwójkę połączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Niestety tak się nie stało i ku rozczarowaniu fanów, Martynie i Łukaszowi nie udało się stworzyć związku.

Blondino wyznał prawdę o związku z Martyną!

W rozmowie w reporterką jastrzabpost, Blondino wyznał czemu jego relacja z Martyną nie przetrwała. Mężczyzna przyznał, że ciężko mu stworzyć związek po tak krótkim czasie. Przyznał, że do tej pory przyjaźni się z Martyną.

„Każda relacja jest inna. To trzeba by było czuć wewnętrznie. Ja nie jestem osobą, która po tygodniu chce zbudować związek i chce coś więcej. Ja tak powiedziałem jak przyleciałem do Hotelu Paradise. Przyleciałem bardziej po przygodę, aniżeli po miłość. Przyleciałem tam po to, aby się bawić. Ale tak naprawdę, jeśli chodzi o miłość to jest to tykający zegar. Nie wiadomo kiedy on puści. Jeśli chodzi o Martynę, to jest ona moją przyjaciółką. Niczego nie jestem w stanie obiecać, czy będzie z tego coś więcej. Na razie żyjemy w relacjach przyjacielskich, jest nam z tym dobrze. Mamy to do siebie, że możemy sobie wszystko powiedzieć. Ja nie mam przed nią żadnych tajemnic.”

Latino odniósł się również do sytuacji Adama i Martyny.

To jest życie. Ja w życiu słyszałem różne historie i to też jest jedna z historii życiowych. Takie coś czasami następuje. Ludzie robią czasami dużo gorsze rzeczy.

Być może jeszcze nic straconego i przyjaźń Martyny i Łukasza ma szansę przerodzić się w prawdziwe uczucie?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry