Połącz się z nami

Bójka na planie Top Model! „Ty myślisz, że ja jestem za stara?”

Top Model

Rozrywka

Bójka na planie Top Model! „Ty myślisz, że ja jestem za stara?”

Marcin Tyszka udostępnił na swoim Instagramie filmik nagrany podczas kręcenia odcinków do nowej edycji „Top Model”. Doszło tam do bójki! Zobaczcie, o co chodzi i kto wziął w niej udział! Bójka na planie „Top Model”!

W jesiennej ramówce stacji telewizyjnej TVN zobaczymy m.in. program „Top Model”. To już jego 9 edycja. Z racji panującego koronawirusa i wielu obostrzeń castingi odbyły się online. Program od lat cieszy się ogromną popularnością. Dzięki udziałowi w nim wiele osób odniosło wielki sukces w świecie modelingu. Najlepszym przykładem jest na to Karolina Pisarek, która, choć nie wygrała programu odniosła międzynarodową karierę.

Pewien czas temu informowaliśmy się, że jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia w naszym kraju – Julia Wieniawa zasiądzie na fotelu jurorskim w jednym z odcinków najnowszej edycji „Top Model”. Aktorka podzieliła się ujęciami na swoim InstaStory. Na uwagę wówczas zasługiwała jej kreacja. Po zaprezentowanych zdjęciach było widać, że Julka świetnie czuje się w nowej roli. Uśmiech nie schodził z jej twarzy. Aktorka pozowała m.in. przy boku przepięknej Joanny Krupy – o tym przeczytacie TUTAJ!

View this post on Instagram

pościelówa

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa) on

Bójka na planie Top Model!

Dziś, na profilu Marcina Tyszki pojawiło się nagranie, na którym widać, że relacja obu pań – Juli i Joasi nie do końca była tak dobra, jak wskazywały na to wcześniejsze zdjęcia:

„Drama Drama Drama….takie sceny podpatrzyłem podczas nagrań @topmodelpolskatvn Będzie się działo…. Sami zobaczcie co ja muszę znosić… Zmontowałem filmik żeby było cenzuralnie, co tam się działo 🙈💥💥💥(…)”

Na nagraniu aktorka podchodzi do Joanny Krupy i z wielką pewnością siebie mówi, że jej czas w programie właśnie się skończył:

„Przepraszam, Joasiu, nie wiem, czy wiesz, ale skończyłaś się i przejmuję twój program.”

Joanna Krupa nie pozostała obojętna. Z oburzeniem wykrzyczała młodziutkiej Wieniawie:

„Ty myślisz, że ja jestem za stara? Ty thin chicken”

Następnie obie kobiety zaczęły się szarpać. To oczywiście jedynie zabawa, a między Julką, a Joasią nie doszło do prawdziwej kłótni.

Jak podoba się Wam nagranie Marcina Tyszki? Rozbawiła Was udawana bójka Joasi i Julki?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry