Bokka: [członkowie, kariera muzyczna, Instagram]

22 kwietnia 2023
Przez: : M.J

Bokka to zespół, który od samego początku od kiedy istnieje owiany jest tajemnicą. Pomimo tego, zdobył rzeszę fanów, którzy z zaciekawieniem wyczekują jego kolejnych singli i albumów. Sprawdźmy, co wiadomo na temat członków zespołu oraz kariery artystów.

Bokka: członkowie

Bokka to polski zespół muzyczny, założony w 2013 roku. Specjalizuje się w gatunkach muzycznych, takich jak muzyka elektroniczna, pop, rock, rock alternatywny oraz synth pop. W jego skład wchodzi trzech członków. Co ciekawsze, zespół od samego początku owiany był tajemnicą, a jego członkowie przyjęli konwencję kamuflażu scenicznego. Artyści nie ujawniają swoich personaliów, stąd niewiele wiadomo na ich temat.

Bokka: kariera muzyczna

Zespół od samego początku trzyma słuchaczy w wielkiej niepewności. Podczas ich pierwszego występu, który miał miejsce podczas rozdania nagród Nocne Marki magazynu Aktivist zespół przysłonięty był przez ekran. Podczas kolejnych występów członkowie występowali w maskach na twarzy. Do tej pory wiadomo, że w jego skład wchodzi dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Podczas koncertów występuje jednak więcej osób, a dokładnie pięć. Obecnie na swoim koncie mają wiele albumów i singli, które zdobyli ogromne rzesze fanów.

Przez fakt, że członkowie zespołu unikają zdradzania swojej tożsamości wzbudzają zainteresowanie nie tylko w naszym kraju, ale i poza nim!

ZOBACZ TAKŻE: Informacje na temat Bovskiej

Bokka: Instagram

Instagram zespołu śledzi ponad 6400 internautów. Konto muzyków znajdziecie pod nazwą @bokkamusic. Na profilu artystów znajdują się głównie zdjęcia zapowiadające single, fotografie z koncertów oraz okładki albumów.

Bokka
Zespół Bokka

Źródło: Instagram zespołu

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej