Bovska: [wiek, kariera, mąż, Instagram]

22 kwietnia 2023
Przez: : M.J

Bovska to jedna z popularnych artystek muzycznych na polskim rynku muzycznym. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jej osoby – jak wygląda jej życie zawodowe oraz prywatne. Jeśli jesteście ciekawi tych informacji, zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

Bovska: wiek

Bovska, a właściwie Magda Grabowska-Wacławek urodziła się w 1985 roku, co oznacza, że w 2023 roku skończy 38 lat. Na świat przyszła w stolicy naszego kraju. Jest polską piosenkarką, autorką tekstów, a także, co zaskakujące ilustratorką. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie.

Bovska: kariera

Magdalena jest także absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Gatunek w którym się specjalizuje to POP. w 2016 roku wydała debiutancki album studyjny Kaktus. Jeszcze zanim wydała płytę na rynek muzyczny wyszedł jej singiel, do którego nagrała teledysk. Wówczas singiel uzyskał status złotej płyty. W 2016 roku otrzymała nominacją do Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. Na swoim koncie ma albumy i single, które zyskały ogromne grono fanów.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Ania Leon?

Bovska: mąż

Piosenkarka jest mężatką, a jej ukochanym jest producentem filmów animowanych. Artystka niechętnie wypowiada się na tematy związane z jej życiem prywatnym.

Bovska: Instagram

Magdę znajdziecie na portalu Instagram. Artystka w swoich mediach społecznościowych publikuje wiele zdjęć zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Obserwatorzy jej profilu mogą zobaczyć również fotografie z koncertów i rodzinnych wakacji. Znajdziecie ją pod nazwą @bovska

Źródło: Instagram Magdaleny Grabowskiej-Wacławek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej