Połącz się z nami

Bomba skomentowała medialną wojnę miedzy Dodą a Emilem Stępniem. Stanęła w obronie artystki?

Doda, Emil Stępień i Sylwia Bomba.

Z życia gwiazd

Bomba skomentowała medialną wojnę miedzy Dodą a Emilem Stępniem. Stanęła w obronie artystki?

Sylwia Bomba niedawno sama ogłosiła, że postanowiła rozstać się z ojcem swojej córeczki. Teraz jak każdy z nas jest świadkiem medialnej wojny, która toczy się między Dodą a jej obecnym jeszcze mężem – Emilem Stępniem. Co gwiazda Gogglebox twierdzi o ich rozstaniu i zachowaniu wobec siebie? Zobaczcie!

Medialna kłótnia Dody i Emila Stępnia

Wielkimi krokami zbliżamy się do wyczekiwanej przez wielu fanów programu Dziewczyny z Dubaju. Przez cały czas, kiedy kręcono film nikt nie spodziewał się, że tuż przy samej mecie będziemy świadkami rozstania Dody i jej męża – Emila Stępnia, którzy są współodpowiedzialni za produkcję.
Od kilkunastu dni w mediach nie milkną echa o konflikcie byłych partnerów. Wszystko zaczęło się od uniemożliwienia Dodzie i Marii Sadowskiej dokonania zmian w repertuarze.

Zobacz także: Oświadczenie Emila Stępnia i kontratak Dody!

Z każdym dniem emocjonalne wypowiedzi nasilały się, a małżonkowie wytaczali wobec siebie coraz gorsze słowa. W medialną wojnę zostało zamieszanie również rodzice Dody, co sprowokowało artystkę do odcięcia się od swojego obecnego męża.

„Posłuchaj, człowieku, miarka się przebrała. Ty jesteś antymężczyzną. Ty jesteś antyczłowiekiem. Znęcałeś się nade mną. Zostaw moją matkę w świętym spokoju. Nie życzę sobie, żebyś ruszał moją rodzinę, kłamał na jej temat. Publicznie wypowiadał się i to w sposób negatywny” – przyznała na Instagramie w jednej wypowiedzi na InstaStory

Sylwia Bomba staje w obronie Dody

Sylwia Bomba, która nie tak dawno rozstała się ze swoim partnerem postanowiła skomentować rozstanie Dody i Emila.
W rozmowie z portalem Pomponik przyznała:

„(…)Myślę, że przychodzi w pewnym momencie taki stopień bezsilności jak się cały czas zderzasz z murem, to co ją spotkało, że w pewnym momencie musisz powiedzieć o tym publicznie, bo nie masz już innego sposobu, żeby z tym wygrać”

Następnie Sylwia przyznała, że trzyma kciuki za artystkę i nie dziwi się, że ta jest zawiedziona postawą Emila:

„Chcę powiedzieć tylko Dodzie, że bardzo ją podziwiam za sposób, w jaki załatwiła to rozstanie, zrobiła to z ogromną klasą. Podziwiam i trzymam za nią kciuki i wiem, że ona go naprawdę bardzo kochała”

Źródło: Instagram Dody, Sylwii Bomby

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry