Emil Stępień wydał oświadczenie. Doda nie czekała długo na kontratak!

7 października 2021
Przez: : J.J

Medialna wojna między Emilem Stępniem a Dodą trwa w najlepsze. Wszystko zaczęło się od ogłoszenia rozwodu, a następnie w sieci pojawiły się kolejne informacje dotyczące problemów przy zakończeniu produkcji ich wspólnego filmu. Doda zarzuciła swojemu eks partnerowi, że uniemożliwił jej oraz Marii Sadowskiej ukończenie prac nad filmem Dziewczyny z Dubaju. Mężczyzna wydał oświadczenie, a Doda szybko na nie odpowiedziała.

Medialny konflikt Dody i Emila Stępnia

Od paru dni nie milkną echa dotyczące medialnej wojny, która toczy się pomiędzy Emilem Stępniem a Dodą. Wszystko to za sprawą szczerego wyznania przed internautami, na jakie zdecydowały się Dorota i Maria Sadowska, kiedy parę dni temu na swoim profilu w mediach
społecznościowych opowiedziały o problemach, jakie napotkały pod studiem montażowym.

Panie, które są tak samo odpowiedzialne za film, jak Emil Stepień zostały pozbawione możliwości naniesienia zmian w ich wspólnym projekcie. Następnie na profilu Dody pojawiła się relacja zrealizowana na wzór konferencji prasowej, na której odpowiadała na pytania internautów.

Zobacz także: Doda o zachowaniu Emila Stępnia

Oświadczenie Emila i reakcja Dody

Emil postanowił odnieść się do wyznań swojej żony wydając w mediach społecznościowych oświadczenie na ten temat:

„Szanowni Państwo,
Zapraszam do lektury mojego oświadczenia.

Z poważaniem,
Emil Stępień
Producent”

Były partner Dody nie zgadza się na przeróbki w filmie ze względu na to, że materiał został już zaakceptowany przez wszystkie strony, a także był przedmiotem przedpremierowych pokazów, na podstawie których mogliśmy czytać już pierwsze recenzje. Emil Stępień przyznał również, że nie może pozwolić sobie na przeróbki w filmie, który wielkimi krokami zbliża się do premiery w kinach. Zobaczcie całe wyznanie producenta.

https://www.instagram.com/p/CUspoedsLXG/?utm_medium=copy_link

Doda szybko zareagowała na oświadczenie obecnego (jeszcze) męża, decydując się na wyliczenie, co jeszcze zostało do poprawy, tym samym pokazując, że według niej nie można mówić o zakończeniu i dokończeniu produkcji:

„Dzień dobry 🖤 film wciąż jest w fazie końcowej biorąc pod uwagę wyliczankę od postprodukcji decyzji do podjęcia 🤷‍♀️równoległy montaż reżyserki, który jest odpowiedzią na zarzuty ze film się dłuży ,nie przesunie premiery w czasie , a jest jej prawem i wręcz artystycznym obowiązkiem🤝dziś cały dzień mam zapracowany ale już jutro pakuje się w samolot 👋muszę trochę nabrać sił”

Oświadczenie Dody
Oświadczenie Dody

Myślicie, że ta medialna wojna wokół Dody i Emila nie wpłynie na pozytywny odbiór ich filmu Dziewczyny z Dubaju?

Źródło: Instagram Emila Stępnia i Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej