Brooke z “Mody na Sukces”. Pamiętacie? Sprawdźcie, jak dziś wygląda.

16 lutego 2021
Przez: : P.Z.

Moda na Sukces to kultowa opera mydlana nadawana przed laty na antenie TVP, której gwiazdy cieszą się do tej pory wielką popularnością. Katherine Kelly Lang, która gra Brooke Logan z Mody na sukces jest z pewnością jedną z nich. Co zatem słychać u aktorki popularnego serialu? Jak dziś wygląda?

Moda na sukces

Moda na sukces to amerykańska opera mydlana, która swoją premierę miała w 1987 roku i nadawana jest w USA do dziś.

Bold and the Beautiful, bo tak brzmi oryginalny tytuł tasiemca, w polskiej telewizji można było oglądać od września 1994 roku. W grudniu 2014 roku został zdjęty z anteny z uwagi na malejącą oglądalność. Emisję zakończono po 20 latach na odcinku 6047.

Wierni fani jednak w dalszym ciągu mogą śledzić losy bohaterów swojego ulubionego serialu, gdyż można zobaczyć go na platformie internetowej Player.pl. Obecnie dostępny jest odcinek 7687 i jest to ponad dwuletnie opóźnienie w porównaniu do USA.

Brooke Logan z Mody na Sukces

Trzeba przyznać, że polskich telewidzów bardzo szybko zaciekawiła historia rodziny Forresterów, założycieli prestiżowego domu mody. Postać Brooke Logan również cieszyła się w latach emisji serialu w telewizji wielką popularnością. Fani serialu z pewnością pamiętają tę dość kontrowersyjną postać.

Przypomnijmy zatem, że Brooke zajmowała różne stanowiska w domu mody Forrester Creations, a z wykształcenia była chemiczką. Kilkakrotnie brała ślub z synem założyciela firmy Ridge’em Forresterem, była związana także z jego bratem czy samym nestorem rodu Erikiem Forresterem.

W postać Brooke Logan od samego początku, aż do dnia dzisiejszego wciela się Katherine Kelly Lang, która w lipcu tego roku skończy 60 lat. Jednak trzeba przyznać, że dzięki treningom oraz medycynie estetycznej zdecydowanie na tyle nie wygląda.

Katherine Kelly Lang jako Brooke Logan z Mody na Sukces

Swoja szczupłą sylwetkę z pewnością zawdzięcza również pasji do kolarstwa. Tę zaś zaszczepił w niej piętnaście lat młodszy partner, który jest na co dzień trenerem sportowym. Para poznała się w 2012 roku na tle z pewnością trudnych wydarzeń, kiedy został on oskarżony o pedofilię. Mężczyzna spędził jakiś czas w areszcie, jednak wyszedł za kaucją. 

Brooke Logan z Mody na Sukces
Katherine z obecnym partnerem.

Wcześniej amerykańska gwiazda była dwa razy mężatką, ma też trójkę dzieci i co ciekawsze, jest już także babcią. W mediach społecznościowych, a szczególnie na Instagramie Katherine chętnie pokazuje fanom momenty ze swojego prywatnego życia.

Zobacz także: Jak wyglądają teraz aktorzy „Mody na Sukces”? Zobaczcie, jak zmieniły się gwiazdy popularnego niegdyś serialu.

Przypuszczaliście, że 60-letnia aktorka grająca Brooke z “Mody na Sukces” tak teraz wygląda?

Źródło: Instagram Katherine Kelly Lang

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz