Połącz się z nami

Bruno Santos: [wiek, kariera, KSW, Instagram]

Bruno Santos

Opisy gwiazd

Bruno Santos: [wiek, kariera, KSW, Instagram]

Bruno Santos to zawodnik mieszanych sztuk walki, który bez dwóch zdań zalicza się do grona najlepszych obcokrajowców w federacji KSW. Trzeba przyznać, że jego walka na KSW 64 zapowiada się bardzo interesująco. Sprawdźmy, co o nim wiadomo!

Bruno Santos: wiek

Okazuje się, że zawodnik mieszanych sztuk walki z Brazylii jest jeszcze bardzo młody. Mianowicie, urodził się 14 listopada 1998 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 22 lata. Jak już wspominaliśmy pochodzi z Kraju Kawy, a dokładnie Sao Paulo.

W sieci można dotrzeć także od informacji o jego wadze i wzroście. Sportowiec mierzy 172 cm, natomiast jego waga waha się w granicach 61 kg. Co za tym idzie, pojedynki,  w których mamy okazje go oglądać odbywają się w wadze koguciej.

View this post on Instagram

A post shared by Bruno Santos (@brunogafanhoto_)

Zobacz także: Co wiemy o Adamie Tomasiku zawodniku KSW?

Bruno Santos: kariera

Bruno Augusto dos Santos nie ukrywa, że jest pewny swoich umiejętności w oktagonie. W jednym z wywiadów zdradził, że jest zawodnikiem kompletnym, który ma duże szanse do walki o najwyższe cele. Na chwilę obecną, bilans jego walk wynosi aż 9 zwycięstw. Można się domyślać, że jednym z jego ulubionych technik kończących jest duszenie zza pleców w parterze. Wszystko dlatego, że w ten sposób poddał aż czterech przeciwników.

Bruno Santos KSW
Santos zawalczy na KSW 64

Bruno Santos: KSW

Młody Brazylijczyk na galach KSW zaprezentował się już dwukrotnie. Co ciekawe, w pierwszym pojedynku musiał uznać wyższość rywala. Jednakże, w kolejnym nie dał się niczym zaskoczyć.

Już 23 października 2021 roku Santos ponownie pojawi się na gali KSW. Tym razem podczas KSW 64 do oktagonu wejdzie z Sebastianem Przybyszem. Panowie zmierzą się w walce wieczoru, a wygrany zdobędzie mistrzowski pas wagi koguciej.

Bruno Santos: Instagram

Zawodnik MMA reprezentujący Brazylię prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @brunogafanhoto_. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 10 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry