Bryska: [wiek, kariera, Instagram]

16 października 2021
Przez: : KS

Bryska to młoda wokalistka, o której ostatnimi czasy zrobiło się naprawdę głośno. Dziewczyna cieszy się dużą popularnością zwłaszcza wśród słuchaczy w młodym wieku. Jej nowy utwór (Lato) pocałuj mnie okazał się być prawdziwym hitem. Sprawdźmy, zatem co wiadomo na jej temat!

Bryska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że młoda artysta tak naprawdę ma na imię Gabriela. Stamtąd, dowiadujemy się również, że urodziła się w 2001 roku. W związku z tym, ma dopiero 20 lat. Mimo to, cieszy się już naprawdę dużą popularnością w sieci.

Bez wątpienia, słuchaczy 20-latki może intrygować nie tylko jej głos i utwory, ale także kreacje sceniczne, jakie prezentuje. Niektórzy dopatrują się nawet podobieństw do zagranicznych gwiazd, które mimo publicznych występów nie pokazują swojej twarzy. To wszystko kształtuje się na tajemniczą aurę, którą tworzy wokół siebie początkująca gwiazda.

Bryska
Utwór (Lato) pocałuj mnie podbija listy przebojów

Zobacz także: Co wiemy o producencie muzycznym Magierze?

Bryska: kariera

Okazuje się, że wokalistka swoja karierę rozpoczęła dopiero w tym roku. Co więcej, w przeciągu 4 miesięcy wydała aż 12 singli. W listopadzie 2021 roku, Gabriela zapowiedziała pierwszy autorski mini album, który ma nosić tytuł jestem bryska. Oprócz tego, kolejną z ciekawostek, jest fakt, że wydanie ma być w formie płyty winylowej.

Młoda gwiazda sama tworzy piosenki, które wykonuje. Do tej pory największą popularnością cieszył się jej utwór Panika, który był także grany w rozgłośniach radiowych. Kolejnym hitem jej autorstwa jest piosenka (Lato) pocałuj mnie, która odnotowała wiele odtworzeń na platformach strimingowych.

Jeśli jeszcze nie znacie twórczości Bryskiej, koniecznie powinniście się z nią zapoznać! Jesteśmy przekonani, że o młodej gwieździe usłyszymy jeszcze nie raz!

Bryska: Instagram

Autorka hitu (Lato) pocałuj mnie prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @bryska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad tysiąc użytkowników. Jednakże, jesteśmy pewni, że ich liczba szybko wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej