Magiera: [kim jest?, kariera, wiek, Sobel, Instagram]

16 października 2021
Przez: : KS

Magiera to artysta, który w polskiej branży muzycznej działa już od wielu lat. Niedawno zrobiło się o nim głośno ze względu na współpracę z jednym z najpopularniejszych młodych artystów w Polsce. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Magiera: wiek

Jeśli zastanawiacie się, jak naprawdę nazywa się ten producent muzyczny, doskonale trafiliście. Mianowice, jego imię i nazwisko to Tomasz Janiszewski. W sieci można dotrzeć do informacji, że urodził się w 1980, w związku z czym na chwilę obecną ma 41 lat.

Janiszewski to nie tylko muzyk, ale także kompozytor, realizator dźwięku oraz producent muzyczny. W branży muzycznej działa już od wielu lat. Na swoim koncie ma współprace z wieloma popularnymi artystami.

Magiera kariera
Tomasz Janiszewski

Zobacz także: Co wiemy o Marysi jeleniewskiej?

Magiera: kariera

Tomasz Janiszewski dużą popularność zyskał dzięki duetowi producenckiemu White House, który współtworzył z Łukaszem Laskowskim od 1997 roku. Co ciekawe, mężczyzna należał także do zespołów Skalpel oraz Hurt, gdzie grał na instrumentach klawiszowych.

Oprócz tego, artysta współpracował z wieloma wykonawcami znanymi zwłaszcza z raperami. Między innymi, tworzył z Tede, Sokołe, Pono, Peją oraz donGURALesko. Muzyk nie boi się także dawać szansy młodym artystom. Między innymi, jako producent muzyczny nagrywał Kukonem.

Magiera: Sobel

Ostatnimi czasy, duży rozgłos zdobył utwór Drobna zabawa, której powstał dzięki Magierze, natomiast swoim wokalem miał okazję popisać się Sobel. Piosenka szybko podbiła listy przebojów, a oprócz tego naprawdę często można usłyszeć ją w radiu.

Co ciekawe, utwór autorstwa Magiery i Sobla w dwa miesiące zdobył aż 19 milionów wyświetleń na Youtube. Niewątpliwie, panowie powinni uznać to za swój duży sukces.

Magiera: Instagram

Producent muzyczny prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @magierski_71. Na chwilę  obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 20 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej