Brytyjski tabloid wybrał najpiękniejszą polską WAGs. Marina, Lewa, a może Célia? Przekonajcie się!

14 czerwca 2021
Przez: : J.J

Do grona polskich WAGs należy zaliczyć wiele pięknych i niezwykle atrakcyjnych kobiet. Brytyjska gazeta Daily Mail zrobiła zestawienie, w której tytuł najpiękniejszej należy się tylko jednej. Kto został okrzyknięty najbardziej urodziwą WAGs spośród partnerek i żon piłkarzy? Przekonajcie się!

Kim jest WAGs?

WAGs to nazwa stworzona i używana przez brytyjską prasę bulwarową, która określała żony i dziewczyny angielskich piłkarzy. Termin szybko rozpowszechnił się na całym świecie.

W dzisiejszych czasach partnerki i żony piłkarzy nie spoczywają na laurach, posiadając popularność dzięki ukochanym ale również aktywie działają na swoje nazwisko i popularność. Wiele z nich prowadzi swoje biznesy i kariery zawodowe. Świetnym przykładem jest tutaj Ania Lewandowska, Marina Łuczenko-Szczęsna czy Małgorzata Rozenek-Majdan.

Zobacz także: Zdjęcia polskich WAGs

Najatrakcyjniejsza polska WAG według Daily Mail

WAGs muszą liczyć się z tym, że są obserwowane nie tylko przez fanów swoich mężów ale również media. Ich zachowania i wygląd oceniane jest na każdym kroku.

Brytyjki tabloid Daily Mail zrobił zestawienie, w którym wyróżnił dwadzieścia cztery najładniejsze partnerki piłkarzy, którzy zagrają podczas Euro 2020. Choć w gronie polskich WAGs znajduje się wiele pięknych i niezwykle atrakcyjnych kobiet, które zwracają uwagę swoją urodą, tytuł ten mogła zdobyć tylko jedna z nich. Uznano, że najpiękniejszą Polską WAGs jest Marina Łuczenko-Szczęsna żona Wojtka Szczęsnego – bramkarza reprezentacji Polski. Artystkę przedstawiono takimi słowami:

Marina jest znaną w Polsce piosenkarką i aktorką, która zaczęła spotykać się z Wojciechem Szczęsnym w 2013 roku. Na początku lipca 2015 para się zaręczyła. Przełom w jej karierze nastąpił w 2010 roku wraz z debiutanckim singlem Glam Pop, który stał się hitem radiowym w Polsce. Swój najnowszy album zatytułowany Warstwy wydała w grudniu 2020 roku. Marinę obserwuje na Instagramie 745 tysięcy osób” – napisano w Daily Mail, opisując najpiękniejszą polską WAG.

Zgadzacie się? Która z polskich żon i partnerek piłkarzy Waszym zdaniem zasługuje na miano najpiękniejszej?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej