Czym na co dzień zajmują się partnerki polskich piłkarzy? Zobaczcie, jak wyglądają polskie „WAG-s”!

14 czerwca 2021
Przez: : M.J

Polscy piłkarze 14 czerwca rozpoczynają walkę o mistrzostwa Europy. Miliony kibiców będą trzymać kciuki za swoje drużyny, a przede wszystkim partnerki piłkarzy będą wspierać swoich mężów i partnerów. Czym na co dzień zajmują się polskiej WAG-s (Wifes and Girlfriends)? Zobaczcie!

Mistrzostwa Europy

Można śmiało powiedzieć, że sportowcy, a przede wszystkim piłkarze, są najpopularniejszymi ludźmi na świecie. Piłkę nożną w wielu krajach uważa się za sport narodowy, a możliwość grania w najlepszych zespołach przynosi sportowcom ogromną popularność, z którą muszą się również mierzyć ich rodziny. Żony i partnerki piłkarzy jakiś już czas temu zyskały swoją nazwę i wielu krajach są określane jako WAG-s.

Partnerki sportowców nie zawsze są znane tylko z tego, że dzielą z nimi życie. Wiele z nich ma na swoim koncie ogromne sukcesy i prężnie rozwija swoje kolejne biznesy. Do najsławniejszych WAG-s bez wątpienia należą Shakira (żona Gerarda Piqué), czy Victoria Beckham (żona Davida Beckhama).

Z kim są związani nasi piłkarze? Musimy przyznać, że u swojego boku mają prawdziwe piękności! Zobaczcie!

Polskie WAG-s

Robert i Ania Lewandowscy

Ania pomimo tego, że u swojego boku ma najlepszego piłkarza na świecie nie zamierza odsunąć się w jego cień. Nie tylko jest mistrzynią karate, ale również spełnia się w roli trenerki fitness i dietetyka. Z wielką aktywnością prowadzi również swój profil w mediach społecznościowych, gdzie ma stały kontakt ze swoimi fanami. Jest również mamą dwóch córek-Klary i Laury.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny

Żona polskiego bramkarza jest piosenkarką, która swoją karierę rozpoczęła jeszcze nim została WAG-s. Na swoim koncie ma trzy płyty i tak jak wiele gwiazd prowadzi również swój profil na Instagramie. Marina kocha modę, a na co dzień spełnia się również w roli mamy 3-letniego Liama.

Kamil i Marta Glik

Żona Kamila Glika na co dzień zajmuje się wychowaniem dwóch córek. Prowadzi również swój profil w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoją codzienność. Jest również najwierniejszą „kibicką” swojego męża.

Kamil Glik z żoną i dziećmi.

Jan Bednarek i Julia Nowak

Modelka o zachwycającej urodzie od kilku lat tworzy udany związek z Janem Bednarkiem. Para niecały rok temu zaręczyła się, a już niebawem na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Na Instagramie Julii znajdziemy mnóstwo zdjęć, na którym prezentuje swoją zjawiskową urodę, a jej profil cieszy się sporą popularnością.

Kamil Bednarek niebawem zostanie tatą.

Paweł Dawidowicz i Zuzanna Subocz

25-letnia partnerka Dawidowicza z wykształcenia jest inżynierem. Niecały rok temu para zaręczyła się.

https://www.instagram.com/p/B6eCGkUHbrd/

Tomasz Kędziora i Wiktoria Stecyk

Ukraińska piękność skradła serce polskiego obrońcy, na co dzień grającego w drużynie Dynamo Kijów. Tomasz i Wiktoria Stecyk są świeżo po zaręczynach i planują wspólne życie. Partnerka piłkarza według opinii publicznej ma naprawdę duże szanse, aby stać się równie rozpoznawalna, jak kobieta Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego, czy Artura Boruca.

Tomasz Kędziora z Wiktorią Stecyk.

Grzegorz i Celia Krychowiak

Grzegorz i francuska piękność tworzą związek od ponad dekady. Poznali się w sklepie, w 2017 roku zostali narzeczeństwem, a dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Celia od lat zajmuje się modą i tworzy własne ubrania. Wraz z Grzegorzem prowadzą dwa butiki w Warszawie i Poznaniu.

Zobacz także: Grzegorz i Celia podbijają świat mody!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej