Czym na co dzień zajmują się partnerki polskich piłkarzy? Poznajcie najpopularniejsze polskie „WAG-s”!

18 listopada 2022
Przez: : M.J

Polscy piłkarze 22 listopada rozpoczynają walkę na Mistrzostwach Świata w Katarze. Miliony kibiców będą trzymać kciuki za swoje drużyny, a przede wszystkim partnerki piłkarzy będą wspierać swoich mężów i partnerów. Czym na co dzień zajmują się polskie WAG-s (Wifes and Girlfriends)? Zobaczcie!

Mistrzostwa Świata w Katarze

Można śmiało powiedzieć, że sportowcy, a przede wszystkim piłkarze, są najpopularniejszymi ludźmi na świecie. Piłkę nożną w wielu krajach uważa się za sport narodowy, a możliwość grania w najlepszych zespołach przynosi sportowcom ogromną popularność, z którą muszą się również mierzyć ich rodziny. Żony i partnerki piłkarzy jakiś już czas temu zyskały swoją nazwę i wielu krajach są określane jako WAG-s.

Partnerki sportowców nie zawsze są znane tylko z tego, że dzielą z nimi życie. Wiele z nich ma na swoim koncie ogromne sukcesy i prężnie rozwija swoje kolejne biznesy. Do najsławniejszych WAG-s bez wątpienia należą Shakira (była już żona Gerarda Piqué), czy Victoria Beckham (żona Davida Beckhama).

Z kim są związani nasi piłkarze? Musimy przyznać, że u swojego boku mają prawdziwe piękności! Zobaczcie!

Polskie WAG-s

Robert i Ania Lewandowscy

Ania pomimo tego, że u swojego boku ma jednego z najlepszych piłkarzy na świecie nie zamierza odsunąć się w jego cień. Nie tylko jest mistrzynią karate, ale również spełnia się w roli trenerki fitness i dietetyka oraz rozkręca kolejne biznesy. Z wielką aktywnością prowadzi również swój profil w mediach społecznościowych, gdzie ma stały kontakt ze swoimi fanami. Jest również mamą dwóch córek-Klary i Laury.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny

Żona polskiego bramkarza jest piosenkarką, która swoją karierę rozpoczęła jeszcze nim została WAG-s. Na swoim koncie ma trzy płyty i tak jak wiele gwiazd prowadzi również swój profil na Instagramie. Marina kocha modę, a na co dzień spełnia się również w roli mamy 4-letniego Liama.

Kamil i Marta Glik

Żona Kamila Glika na co dzień zajmuje się wychowaniem dwóch córek. Prowadzi również swój profil w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoją codzienność. Jest również najwierniejszą „kibicką” swojego męża.

Czym na co dzień zajmują się partnerki polskich piłkarzy? / fot. Instagram

Jan Bednarek i Julia Nowak

Modelka o zachwycającej urodzie od kilku lat tworzy udany związek z Janem Bednarkiem. Para doczekała się wspólnej pociechy, a w 2022 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Na Instagramie Julii znajdziemy mnóstwo zdjęć, na których prezentuje swoją zjawiskową urodę, a jej profil cieszy się sporą popularnością.

Czym na co dzień zajmują się partnerki polskich piłkarzy? / fot. Instagram

Grzegorz i Celia Krychowiak

Grzegorz i francuska piękność tworzą związek od ponad dekady. Poznali się w sklepie,, a w 2017 roku zostali narzeczeństwem. Dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Celia od lat zajmuje się modą i tworzy własne ubrania. Wraz z Grzegorzem prowadzą dwa butiki w Warszawie i Poznaniu.

Zobacz także: Grzegorz i Celia podbijają świat mody!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej