Bugatti Veyron Cristiano Ronaldo doszczętnie zniszczone! Roztrzaskane auto było warte 2 miliony euro!

21 czerwca 2022
Przez: : M.J

Cristiano Ronaldo w swoim garażu ma imponującą kolekcję samochodów, których jest wielkim miłośnikiem. Jak teraz donoszą zagraniczne media, jedno z ulubionych aut piłkarza zostało zniszczone. Pracownik Ronaldo doprowadził do kraksy kierując Bugatti Veyron wartym bagatela 2 miliony euro!

Cristiano Ronaldo stracił samochód wart 2 mln euro

Jak donosi magazyn The Sun, jeden z ochroniarzy Cristiano Ronaldo doprowadził do kraksy siedząc za kierownicą Bugatti wartego 2 miliony euro. Do zdarzenia doszło na Majorce, gdzie aktualnie przebywa piłkarz wraz ze swoją rodziną. Choć zdjęcia, które możemy znaleźć w sieci pokazują, że wypadek wyglądał groźnie, to jak się okazuje, kierowca auta nie odniósł żadnych obrażeń.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądają mięśnie 11-letniego syna Cristiano Ronaldo! Internauci w szoku

“Samochód uderzył w ścianę, ale doszło tylko do szkód materialnych. Nikt nie został ranny, a kierowca wziął pełną odpowiedzialność za to, co się stało. Informacje o tym, kto siedział za kierownicą i co się wydarzyło, są zarejestrowane w policyjnej bazie danych. Są dostępne dla sądu lub funkcjonariuszy, jeśli konieczne będzie przeprowadzenie dalszych dochodzeń”– podaje informator magazynu The Sun.

Ochroniarz Cristiano roztrzaskał Bugatti

Media nie ujawniają nazwiska ochroniarza Cristiano. Wiadomo, że piłkarz nie był obecny na miejscu zdarzenia. Jak donosi również gazeta Cronica Balear z Majorki, po wypadku kierowca wysiadł z samochodu o własnych siłach, aby kontynuować swoją podróż. Przy samochodzie zostawił inną osobę, aby ta poczekała na przyjazd policji.

ZOBACZ TAKŻE: Cristiano Ronaldo ma oszałamiającą kolekcję samochodów! Fury CR7 są warte krocie… [ZDJĘCIA]

W mediach pojawiają się pogłoski, że kierowca odpowiedzialny za rozbicie auta jest jednym z portugalskich bliźniaków, którzy chronią rodzinę Ronaldo. Wcześniej bracia służyli jako żołnierze w elitarnej jednostce sił specjalnych w Afganistanie.

Warto dodać, że Bugatti Veyron wart 2 miliony euro, to kropla w morzu samochodów, które posiada Ronaldo. Wartość wszystkich aut piłkarza wycenia się na 20 milionów euro! Rok temu do pokaźnej kolekcji Ronaldo dołączył kolejny Bugatti, który powstał jedynie w 10 egzemplarzach i jest wart bagatela 10 milionów euro.

Źródło: Sport.pl / Instagram Cristiano Ronaldo / Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej