Połącz się z nami

Była dziewczyna Stiflera spodziewa się dziecka! To już dziewiąty miesiąc!

Była Stiflera

News

Była dziewczyna Stiflera spodziewa się dziecka! To już dziewiąty miesiąc!

Kilka odcinków w kontrowersyjnym Warsaw Shore może zapewnić niemałą rozpoznawalność i rozgłos. Tak stało się z byłą dziewczyną szalonego Stiflera – Pauliną! Teraz szum wokół jej osoby zrobił się jeszcze większy, bo jak się okazuje – spodziewa się dziecka! Tylko zobaczcie! Była dziewczyna Stiflera spodziewa się dziecka!

„Warsaw Shore” to kontrowersyjne reality-show, które od długich lat gości na naszych szklanych ekranach. Wszystko zaczęło się w roku 2013 i trwa do dziś. Poznaliśmy już wielu uczestników tego popularnego programu, którzy od długich, dwunastu serii pokazują nam jak według nich wygląda prawdziwe imprezowanie.

Ekipowicze nie stronią od hektolitrów alkoholu, imprez do białego rana i przygodnych romansów. Każdy z uczestników w mniejszym lub większym stopniu zapisał się w historii programu, zyskując popularność i rozgłos w świecie polskiego show-biznesu.

View this post on Instagram

Tęsknisz za Warsaw Shore? 😊🙏🏻 Łap rozkład powtórek 👉🏻 www.mtv.pl/program-tv/mtv

A post shared by Warsaw Shore (@warsawshore_official) on

Jednym z uczestników, którego na pewno długo nie zapomną widzowie show, jest Damian Zduńczyk, którego nazwano „Stiflerem”. Mężczyzna dołączył do ekipy w 3 sezonie. Warto zwrócić uwagę, jak wielką metamorfozę przeszedł na przełomie lat. Bez wątpienia również można nazwać go jedną z najoryginalniejszych osób w ekipie. Stifler to typowy amant. W programie kilka razy „prawdziwie” się zauroczył. Jedną z dziewczyn, w której bardzo się zadłużył była Paulina.

Paulina, choć nigdy nie weszła do szeregów ekipy była ich częstym gościem. Dzięki temu, że związała się ze Stiflerem, z którym pokazywała swój związek przed kamerami, stała się bardzo popularna. Choć nie zależało jej na karierze, tak jak Stiflerowi wielu osobom wpadła w oko – od początku była uznawana za bardzo piękną kobietę.

View this post on Instagram

#sunday

A post shared by Paula (@paullaa_pl) on

Była dziewczyna Stiflera spodziewa się dziecka!

Choć drogi ich się rozeszły, Paulina wciąż jest na językach wielu ludzi. Dzieje się tak za sprawą jej aktywnie prowadzonego Instagrama, który obserwuje blisko 90 tysięcy widzów. Jak się okazuje, teraz o kobiecie jest jeszcze głośniej, a to za sprawą jej ciąży! Paulina jest już w 9 miesiącu. Na profilu kobiet widzimy jej zdjęcia z ciążowymi krągłościami, a po ostatnich dodanych fotografiach, z baby-shower, na których widnieje wiele dziewczęcych dekoracji, możemy wywnioskować, że spodziewa się dziewczynki! Zobaczcie, jej imprezę na cześć nienarodzonej jeszcze córeczki, która została przyszykowana w iście bajkowym stylu!

Wiedzieliście, że była Stiflera spodziewa się dziecka? Życzymy Paulinie szczęśliwego rozwiązania!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry