Była dziewczyna żegna Kamila Durczoka. Wpis Julii Oleś chwyta za serce!

16 listopada 2021
Przez: : W.M.

Kamil Durczok zmarł niespodziewanie 16 listopada. Dziennikarz przez pewien czas spotykał się z Julią Oleś. Teraz była partnerka żegna zmarłego mężczyznę.

Śmierć Kamila Durczoka

We wtorek rano media poinformowały o śmierci Kamila Durczoka. O tym, że zmarł dziennikarz, jako pierwszy powiadomił portal press.pl. Wkrótce także bliscy potwierdzili smutne doniesienia.

Kamil Durczok zmarł 16 listopada w wieku 53 lat w jednym z katowickich szpitali. Mężczyzna w 2003 roku poinformował, że zmaga się z chorobą nowotworową. Leczenie i chemioterapia poskutkowały i choroba ustąpiła.

W 2020 roku po wypadku, który Kamil Durczok spowodował pod wpływem alkoholu, dziennikarz wyznał, że zmaga się z chorobą alkoholową i cierpi także na depresję. W połowie ubiegłego roku stan zdrowia Durczoka pogorszył się, o czym poinformował on sam za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Tak to czasem bywa, że kalendarz układają nam lekarze, a nie my sami. Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat a zwłaszcza za ostatni rok. Przede mną trudna bitwa. Muszę się teraz skupić na tym, żeby walczyć o swoje zdrowie, i to z całych sił. Znacie mnie trochę, więc wiecie, że nie odpuszczę, do końca. Także po to, żeby wygrać inne bitwy. Zatem przez jakiś czas mnie tu nie będzie. Ale wrócę, obiecuję” – napisał Kamil w czerwcu 2020 roku na FB

Kamil Durczok i Julia Oleś

Kamil Durczok przez kilkanaście lat był mężem Marianny Dufek. Para doczekała się syna – Kamila. Ich małżeństwo to nie przetrwało i w 2017 roku dziennikarz zaczął spotykać się z Julią Oleś. Związek z o 23 lata młodszą kobietą wzbudzał spore zainteresowanie opinii publicznej.

Kamil Durczok i Julia Oleś
Julia Oleś, Kamil Durczok, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Poza bliższymi relacjami parę łączyły także relacje zawodowe. Przez pewien czas Julia była zastępczynią Durczoka w portalu Silesion.pl.

Zobacz także: Na co zmarł Kamil Durczok?

Związek Oleś i Durczoka także nie przetrwał i para rozstała się w 2019 roku. Teraz była partnerka zmarłego dziennikarza postanowiła pożegnać go w mediach społecznościowych. Oleś zamieściła na swoim InstaStory fragment utworu Franka Sinatry – My Way, który podpisała jedynie kilkoma słowami.

„Tak, jak prosiłeś” – napisała krótko Julia Oleś

Julia Oleś żegna zmarłego Durczoka
Julia Oleś żegna Kamila Durczoka na Instagramie

Kamil Durczok zmarł w wieku 53 lat. Rodzinie i bliskich składamy wyrazy współczucia.

Źródło: Instagram Julii Oleś

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz