Połącz się z nami

Romain Zago wziął ślub! Były Joanny Krupy pokazał piękne zdjęcia!

News

Romain Zago wziął ślub! Były Joanny Krupy pokazał piękne zdjęcia!

Choć wszystkim wydawało się, że małżeństwo modelki Joanny Krupy i przedsiębiorcy Romaina Zago jest idealne, oni postanowili zakończyć swój związek. Zarówno jedno, jak i drugie ułożyło sobie życie na nowo. Dziś, media obiegły zdjęcia z sesji ślubnej mężczyzny. Zobaczcie! Romain Zago wziął ślub! Były Joanny Krupy pokazał piękne zdjęcia!

Romain Zago to amerykański przedsiębiorca, który wiele lat związany był z modelką Joanną Krupą. Para wzięła ślub 2013 roku, dokładnie 13 czerwca. Natomiast 11 lipca 2017 roku odbyła się ich sprawa rozwodowa. Drogi małżeństwa rozeszły się na zawsze. Za główną przyczynę podawali całkowity rozpad pożycia małżeńskiego. Po nieudanym małżeństwie obydwoje ułożyli sobie życie na nowo.

Romain Zago wziął ślub! Były Joanny Krupy pokazał piękne zdjęcia!

Joanna związała się, a następnie poślubiła Dogulasa Nunesa, z którym ma uroczą córeczkę Ashę-Leigh. Były mąż Joanny związał się z Caroliną Delgado, która zajmuje się organizacją wesel. Zakochani zaręczyli się w kwietniu ubiegłego roku. Dziś natomiast media obiegły informacje o ich ślubie oraz piękne zdjęcia. Romain skomentował fotografie:

„To było prywatne tak, jak powinno być. To było czyste tak, jak powinno być. To tylko nasza trójka, ponieważ to wszystko, co musi być”

Okazuje się, że ślub odbył się bez rozgłosu publicznego. Uczestniczyli w nim tylko Romain, jego świeżo poślubiona żona Carolina oraz córka kobiety z poprzedniego związku.

Jak prezentowali się nowożeńcy?

Romain zaprezentował się w eleganckim czarnym garniturze z białą koszulą i czarną muchą. Jego żona jest posiadaczką przepięknej urody. Kobieta na ten szczególny dzień wybrała piękną koronkową suknię, która podkreślała jej szczupłą sylwetkę, dodatkowo ciągnęła się po ziemi. Do tego dobrała piękne kolczyki i minimalistyczny bukiet. Carolina zdecydowała się na lekko falowane włosy, delikatnie upięte z tyłu. Trzeba przyznać, że obydwoje prezentowali się zjawiskowo!

Spodziewaliście się, że Joanna i Romain tak szybko ułożą sobie życie na nowo?

TUTAJ możecie zobaczyć jak Romain skomentował ciążę byłej żony!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry