Były uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradził za dużo! Kinga i Marcin rozstali się?

14 września 2023
Przez: : M.J

Dopiero co widzowie oglądali moment, w którym Kinga i Marcin spotkali się na swoim ślubie, a teraz w sieci krążą plotki o ich rozstaniu. Co ciekawe, źródłem tych rewelacji okazał się były uczestnik programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Czyżby zdradził za dużo? Internauci oraz widzowie programu nie kryją oburzenia.

Ślub Kingi i Marcina

Drugi odcinek najnowszej edycji “Ślubu od pierwszego wejrzenia” już za nami. Tym razem mieliśmy okazję śledzić przygotowania do ślubu Kingi z Gdańska i Marcina ze Szczecina.

Jeśli chodzi o pierwszą parę, to widzowie byli dość optymistycznie nastawieni, ale w przypadku Kingi i Marcina pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Powodem tego było to, co Marcin powiedział przed kamerami po pierwszym spotkaniu z żoną wybraną przez ekspertki

Wypowiedział się w niezbyt miły sposób, bo jak mogliśmy usłyszeć:

“Nie chciałem wyciągać za szybko wniosków odnośnie Kingi. […] Szczerze mówiąc, nie odwróciłbym się za nią na ulicy, gdyby mnie minęła. Jednak to o niczym nie świadczy.”

Warto dodać, że program jest nagrywany znacznie wcześniej, niż jest emitowany w telewizji, więc wiele może się zmienić w życiu uczestników między nagraniem a emisją. Wiadomo także, że pary nie mogą ujawniać publicznie, czy nadal są razem przed finałem programu. Jednakże internauci czasem natykają na wskazówki sugerujące, co się z nimi dzieje, i tak było i w tym przypadku.

ZOBACZ TAKŻE: „Ślub od pierwszego wejrzenia 9”: Znamy wszystkie pary! Które małżeństwa przetrwają?

Kinga i Marcin nie są już małżeństwem?

Po emisji odcinka z Kingą i Marcinem, pod postami na oficjalnym profilu programu pojawiło się wiele komentarzy sugerujących, że ich związek nie przetrwa. Co ciekawe, jednym z komentujących był Marcin Wichrowski, uczestnik drugiej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Zaskoczył on wszystkich krótkim, ale sugestywnym wpisem:

“Już nie są razem” – napisał na Instagramie.

To wywołało prawdziwą burzę w sieci.

Niektórzy internauci byli oburzeni tym, że były uczestnik programu zdecydował się ujawnić informacje o dalszych losach pary. Marcin nie wyjaśnił jednak swoich słów i jedynie odpowiedział na krytyczne komentarze pytaniem:

“Ja coś zdradzam?”

Były uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradził za dużo / fot. Instagram.

Należy dodać, że jego komentarz i cała dyskusja pod nim szybko zniknęły spod postu programu. Czy faktycznie małżeństwo Kingi i Marcina zakończyło się decyzją o rozwodzie? To pytanie na ten moment pozostaje otwarte.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej