„Ślub od pierwszego wejrzenia 9”: Znamy wszystkie pary! Które małżeństwa przetrwają?

11 września 2023
Przez: : M.J

Na naszych ekranach obecnie emitowana jest już 9. edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Widzowie również tym razem poznali sześciu śmiałków, którzy zdecydowali się na ślub z nieznajomym. Jakie pary powstały w nowej edycji tego eksperymentu społecznego? Mają szanse zbudować trwałe relacje?

W jesiennej ramówce stacji TVN zagościł Ślub od pierwszego wejrzenia. Jest to już 9. edycja tego eksperymentu społecznego i mimo upływu lat, wciąż cieszy się sporą oglądalnością.

Nie da się ukryć, że ten program stacji TVN niejednokrotnie wzbudzał kontrowersje i mieszane emocje wśród widzów. To właśnie do ekspertów należy decyzja, jak połączyć ze sobą dwie obce osoby, aby potrafiły one znaleźć nić porozumienia i wytrwać w związku małżeńskim. Pod uwagę eksperci biorą nie tylko osobowość uczestnika, ale także jego styl życia i oczekiwania względem partnera/partnerki.

Na widzów czeka sporo nowości. Nie tylko poznamy nowych bohaterów Ślubu od pierwszego wejrzenia, ale także nowe ekspertki. W tej edycji pary dobiorą: Julitta Dębska, Zuzanna Butrym oraz Hanna Kąkol. Czy ich doświadczenie zawodowe pomoże nowym związkom?

Pary ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9

Kornelia (28 lat) i Marek (32 lata)

Jako pierwsi stanęli na ślubnym kobiercu. Mężczyzna jest wdrożeniowcem medycznym i już po raz trzeci startował w castingu do tego eksperymentu społecznego. Natomiast Kornelia pochodzi z Nowej Wsi, ale na co dzień mieszka w Poznaniu. Lubi spokojny styl życia i nie jest typem „imprezowiczki”. Jak sama mówi, chce dopomóc szczęściu.

Pary Ślub od pierwszego wejrzenia 9 / fot. Instagram.

Kinga (27 lat) i Marcin (27 lat)

Kolejny z duetów to rówieśnicy. Jak czytamy z informacji znalezionych w sieci, Marcin pochodzi ze Szczecina, a Kinga z Gdańska. Mężczyzna ma za sobą dwa poważne związki i teraz chciałby się już ustatkować.

Rodzina sceptycznie podchodzi do jego udziału w programie. Wspierają go przede wszystkim przyjaciele” – podaje portal Eska.pl.

Natomiast 27-latka, do tej pory była w trzech związkach i jak sama mówi, jest stworzona do życia w relacji. Na co dzień pracuje w szkole. Szuka partnera, przy którym będzie mogła odpocząć i nabrać chwili oddechu.

Pary Ślub od pierwszego wejrzenia 9 / fot. Instagram.

Magda (25 lat) i Krzysztof (33 lata)

Na temat ostatniego duetu wiadomo, że Krzysztof pochodzi z Przemyśla i jest przedsiębiorcą. Natomiast Magda na co dzień pracuje jako interwenient kryzysowy w Dębicy. Czy mimo różnicy wieku uda się im stworzyć udaną relację?

Pary Ślub od pierwszego wejrzenia 9 / fot. Instagram.

Które pary ze Ślubu od pierwszego wejrzenia przetrwają po programie? O tym przekonamy się już wkrótce. Nie mamy wątpliwości, że przed widzami jeszcze sporo emocji.

Jak oceniacie dobór par przez nowe ekspertki?

Źródło: Eska.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej