Całuśni Majdanowie na romantycznym zdjęciu! Miłość widać gołym okiem!

3 lutego 2021
Przez: : J.J

Radek i Małgosia Majdanowie tworzą jeden z najpopularniejszych związków małżeńskich w świecie polskiego show-biznesu. W ich relacji widać nie tylko wielkie uczucie, ale i ogromny szacunek i troskę o drugą osobę. Zobaczcie, ich romantyczne zdjęcie wykonane prosto z meksykańskiej plaży, które jak zwykle – zachwyciło internautów! Całuśni Majdanowie na romantycznym zdjęciu!

Małgosia Rozenek i Radosław Majdan związali się ze sobą w 2013 roku. Początkowo mało kto dawał im szansę na stworzenie zażyłej relacji. Małgosia i Radek udowodnili jednak wszystkim niedowiarkom, jak bardzo się mylili. Para wzięła ślub 10 września 2016 roku, a 10 czerwca ubiegłego roku na świat przyszedł ich synek Henryk.

Małżeństwo przeszłą długą i wymagającą cierpliwości drogę, by przywitać na świecie swoją wspólną pociechę. Od kiedy dowiedzieliśmy się, że wszystko poszło po ich myśli, w sieci mogliśmy oglądać zdjęcia Małgosi, na których prezentowała ciążowe krągłości, a następnie Henryka, który chcąc nie chcąc, skradł profile na Instagramie swoim sławnym rodzicom.

Całuśni Majdanowie na romantycznym zdjęciu!

Radek i Małgosia przebywają obecnie na rajskich wakacjach w gorącym Meksyku. Jak wiadomo, udostępniają wiele wakacyjnych zdjęć w sieci. Obserwatorzy ich profili mogli oglądać już ujęcia Rozenek w stroju kąpielowym, na których prezentowała swoje odchudzone ciało oraz egzotyczną sesję na Instagramie Radka.

Dziś na profilu Radosława pojawiła się kolejna gorąca fotka! Małżeństwo pozuje na tle pięknego morza, na jednej z plaż. Małgosia i Radek nie szczędzą sobie czułości całując się, wprost przed obiektywem aparatu.

Całuśni Majdanowie na romantycznym zdjęciu!

Romantyczna fotografia Majdanów, jak zwykle zachwyciła fanów małżeństwa. W komentarzach posypało się wiele komplementów w stronę Radka i Małgosi:

“Piękne to zdjęcie.❤️”

“OMG jak pięknie, BOSCY💖💖💖”

“U was cały rok walentynki❤️❤️piękne zdjęcia😍 pozdrawiam”

“Romantycznie 😊”

“No Panie Radoslawie …🤪Małgosiu- jest czego- kogo gratulować 😊, oboje piękni”

A Wam, jak podoba się romantyczne ujęcie Majdanów? Czekacie na więcej?

To również może Was zainteresować: Majdanowie szykują nowy program w TVN! Czego się spodziewać? My wiemy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej