Całuśni Marcelina Ziętek i Piotr Żyła pokazali zdjęcia z wakacji! To pierwsze tak odważne fotki!

29 lipca 2021
Przez: : M.J

Od jakiegoś czasu Marcelina Ziętek i Piotr Żyła coraz śmielej obnoszą się ze swoim związkiem. Choć widzieliśmy już wspólne zdjęcia tej dwójki, to po raz pierwszy dziewczyna skoczka opublikowała takie fotki. Fani nie szczędzą w kierunku Marceliny i Piotra komplementów. Ładnie się razem prezentują?

Relacja Piotrka Żyły i Marceliny Ziętek

Na temat związku skoczka narciarskiego z aktorką znaną z serialu 19+ media huczą od długiego czasu. Marcelina i Piotrek nie obnosili się ze swoim uczuciem w sieci i na próżno do tej pory było szukać ich wspólnych zdjęć. Od jakiegoś czasu coraz częściej wrzucają wspólne fotki na swoich profilach, co nie uchodzi uwadze mediów. Tak samo jest w przypadku byłej żony skoczka Justyny Żyła, która nie raz dolewała oliwy do ognia.

Zobacz także: Marcelina Ziętek i Justyna Żyła spotkają się w sądzie?

Choć konflikt obecnej partnerki Piotra i byłej żony trwa od jakiegoś czasu, to wszystko wskazuje na to, że nie ma on wpływu na związek skoczka z aktorką serialu 19+. Internauci coraz częściej mogą zobaczyć wspólne nagrania i zdjęcia pary, które udostępniają na swoich profilach. Tym razem zarówno Marcelina, jak i Piotra podzielili się wspólnymi fotkami z wakacji. Zobaczcie, jak razem pięknie wyglądają!

Wspólne wakacje Żyły i Ziętek

Po wymagającym sezonie Piotek Żyła w końcu ma czas aby wypocząć. Wraz z Marceliną postanowili tegoroczne wakacje spędzić nad Bałtykiem. Piotrek podzielił się ze swoimi obserwatorami wspólnymi zdjęciami z ukochaną.

“Młynarze🤪🏝️”– podpisał krótko zdjęcia Piotr Żyła

Marcelina była nieco bardziej wylewna. Na jej profilu pojawiły się “całuśne” zdjęcia z Piotrkiem, które podpisała:

“Polizane zaklepane 😂🧁🥰
Tak wygląda większość naszych wspólnych zdjęć 🤪😂”

Od razu widać, że Piotr i Marcelina czują się dobrze w swoim towarzystwie. Internauci również nie szczędzili w ich stronę komplementów, bo jak czytamy pod zdjęciami:

“Mega lubię widzieć was takich szczęśliwych razem ❤️❤️☺️☺️”

“🔥🔥🔥Piękna para”

“Pięknie razem wyglądacie ❤️🙂”

My również musimy przyznać, że Piotrek i Marcela tworzą parę jak z obrazka! Czekamy na więcej ich wspólnych fotek!

Piotr Żyła z dziewczyną.
Marcelina i Piotr spędzają wakacje nad morzem.

Kibicujecie Piotrowi i Marcelinie?

Źródło: Instagram Marceliny Ziętek / Piotra Żyły

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej